Nákupy v aplikaci

Started by renegades777, March 10, 2015, 02:56:13

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

renegades777

Děkuji za Locus. Používám ho dlouho a jsem spokojený. Jen bych tě chtěl požádat zda by nebylo možné, aby byl samostaný oddíl nákup na locus store a nebo, aby byla možnost ho skrýt (mapy online).
Mapy online
po poslední aktualizaci se tam objevila záložka ,, získat další z Locus Store,, a nejde skrýt a to mi dost vadí. protože ta možnost by tam mohla aspoň být. Stačí přece, když už jednou tam je umístěná v menu -svět locus.
Nemusí tam přece být dvakrát a nebo mít možnost ji přidat na panel
A k tomu bych měl ještě jednu otázku : Když již jsem otevřel Locus Store, tak u map je stáhnout a nad nimi 40 L (vector maps)
a u dalších od 10 L atd.
Děkuji za odpověď
  •  

voldapet

Ahoj,

ta položka v online mapách má zásadní význam. Omlouvám se, ale přidávat nastavení kvůli této jedná položce je zbytečné komplikování již tak přeplácaného nastavení. Krom toho "Menu > Store" a "Online > Přidat další" jsou částečně odlišné. První navede do základní struktury, ale druhé přímo do seznamumožných online map.

40L nebo 10L je cena za mapu

  •  

renegades777

Děkuji za odpověď, ale nerozumim vubec tomu.
Jaká je to cena 10L. apod..(je to 100kč nebo jak)

Nabídka Lovus store podle mě je to tam zbytečná (online maps). Vždyť tato nabídka je i v horni liště u vektorových map. Tak proč se tam opakujie několikrát.Nechápu, když je to tak už přeplácáne, tak proč se tam dávají věci, které se opakuji.
Promiň, že to píši, ale nevím.
Předchozí verze byla lepši.
  •  

Menion

Ze vam s nedovolenim vstupuji do diskuze .. je tak tak preplacane a predchozi verze byla lepsi kvuli tomu, ze na konci seznamu 70ti map pribylo jedjo tlacitko, ktere uzivatele navede primo na misto kde si mohiu pridat mapy, ktere nejsou v seznamu? Tlacitka v horni liste mame dobre ozkousene ze uzivatele z vesela ignoruji ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

voldapet

10L je zkratka pro LoCoins - jedná se o virtuální měnu určenou pro nákupy v Locus Store. 100L = 1euro + DPH,  tedy 100L je cca 32Kč. Důvodem virtuální měny je cena map. Některé mapy stojí např. 5L tedy ani ne 2Kč a takto malé transakce Google Play nepodporuje.

Co se týče tlačítek: něco už naznačil menion, ale tlačítka jsou bohužel potřeba. Navíc "Přidat online mapu" je až na konci seznamu map, je to skutečně takový problém?
  •