Přidání na ignore list

Started by prazskychytrak, February 18, 2015, 08:56:48

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

prazskychytrak

Měl bych takový nápad, šlo by přidat do vyskakovacího okénka u keší, popřípadě do nabídky v keši, tlačítko na ignore? :) Vždy když se v okolí objeví nějaká nová keš, rovnou si ji dám stáhnout do Locusu, ale když vidím, že to není můj šálek kávy, musím k PC a tam ji dát na ignore list. Takhle bych to měl vyřešeno jedním klikem.
Kdyžtak díky moc! :)
  •  

Menion

Zdravíčko kolego,

trošku jsem odpověď odkládal jestli se k tomu někdo z čéské komunity nevyjádří, nicméně nestalo se tak.

Moc nevím co si s tím počít. Koukám letmo do API od Groundspeaku ale nic co by nasvědčovalo možnosti práce s ignore listem tam nevidím. Nestačilo by přímo v orbazvoce s keškou kliknout na URL link a ve webovém prohlíči pak keš do toho listu přidat?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

prazskychytrak

Zdravíčko a dík za odpověď :)! Určitě stačilo, nadhodil jsem to spíše pokud by se to dalo vyřešit nějak jednoduše, něco jako přidání odkazu do článku :D ale jestli to zasejc GS má nějaké nedořešené, tak nemá smysl se s tím nějak trápit ;)

OT: supr toto fórum a podpora tapatalku, kde můžeš mít vše na jedno místě, budu přidávat postřehy jen sem ;)

Tapatalkuji

  •