Aktualizace

Started by Joska 000, February 12, 2015, 19:23:18

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Joska 000

Po poslední aktualizaci mi locus nepracuje jako dřív. Při přepínání funkcí se seká,nebo vůbec nereaguje(např. "vyskočení z kompasu pomocí tlačítka zpět). Je nějaká možnost nahrát nějaké předchozí verze? Přiznám se,že to nějak nesleduji a tak ani nevím co jsem měl za předešlou verzi. Instalováno na sam.galax S4. Nechci se autora nijak dotknout a velice si cením jeho práce,ovšem toto mi vůbec nevyhovuje,proklikávat se všelijak na nějakou jinou změnu v apce.
  •  

dvzd

Starsi verze najdes leda na warezovych forech. Ale me ta nova funguje OK.
  •  

Joska 000

#2
Možná záleží,co jak s čím používáš. Náhodou jsem měl v zálohovanou verzi 3.5.3 a šlape OK.Tak dnes jsem testoval při geocachingu a zjistil jsem pro mě dost nepříjemnou věc. Jde opět o aplikaci kompas v Locusu.
Tady záleží odkud se kompas spouští. Pokud spustím kompas s listingu keše tak back tlačítko vrací zpět do listingu. Pokud spustím z mapy vrací se zpět na mapu. Uvítal bych kdybych se vracel stále na mapu. V kompasu se přece tlačítko info v horní liště objeví což úplně stačí. Taky bych uvítal,pokud spustím navádění z mapy,tak ikonka která se zobrazí v levem horním rohu opravdu měla  naváděcí prvky a ne opět skočila do listingu a já na ni musel opět klikat. Popup okno u ikony keše by mohlo mít taky příkaz kompas.
  •  

Menion

Zdravím,

mrzí mě, že aktualizace zkomplikovala práci s Locusem, nicméně nemám od nikoho hlášené žádné problémy, takže bych potřeboval zkusit nejdříve log pomocí této metody http://docs.locusmap.eu/doku.php?id=cz:manual:faq:how_to_create_debug_log , jestli v logu nebude nějaký problém.

Ad kompas - aplikace vždy musí zachovávat plynulý tok akcí, tedy pokud vlezu do kompasu z listingu, tlačítko zpět mě musí vrátit do listingu. Je to to, co lze logicky očekávat, takže tady bohužel.

"Ikonka vlevo nahoře při navádění" - jaké naváděcí prvky by měla mít? Ikona slouží pro rychlý přístup k aktuálnímu bodu aby se nemusel hledat na mapě. Dlouhý stisk pak ukončí navádění. Co více si přát?

"Kompas v popup okně" - lze v poslední verzi v nastavení
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Joska 000

#4
Zdravím zkusil jsem udělat reinstal a uvidím. Funkce tlačítka zpět mi došla až zpětně takže OK. Trošku o funkci kompas. Dá se spustit z infookna waipontu a to přímo přes příkaz kompas. Z kompasu vyskočím zpět do infa pomoci 3 ovládacích tlačítek a to tl.zpět, tl. ikony info v horní liště, a tapnutím na cíl. Tady bych uvítal kdyby jsem mohl skočit přímo do mapy. Je podle mě zbytečné mít 3 tlačítka se stejnou funkcí. Teď to tlačítko navádění. Tady bych uvítal kdyby se po tapnutí objevila nabídka tak jako v infu. To znamena navigace,kompas,navádět zap/vyp a né aby mě to skočilo opět do infa(info třeba dlouhým tapnutím) a tam to musel mačkat znovu.Napsal jsem to tak nějak po svým,takže omluva pokud bude nějaký problém s pochopením.Nešlo by spustit kompas který si přidám do lišty hned po najetí na bod, s tím,že bych nemusel do infa? To by bylo super,bo některý body už znám téměř nazpaměť. Zkusil jsem popup a tam je to pro mě nejpřijatelnější,což jsem nevěděl, bo jsem měl starou verzi.Měj se a dík.
  •