Hlasová navigace v pěším režimu

Started by Bucky Kid, January 13, 2015, 17:49:58

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bucky Kid

Ahoj, nevím jestli je to bug nebo vlastnost ale když používám navigaci při chůzi tak nejsou slyšet hlasové povely, pouze se ozve TTS při odchýlení od trasy. Má to tak být? (myslím že v pěším režimu má hlasová navigace smysl stejně jako na kole nebo v autě kde hlasové povely normálně slyším)

Odesláno z mého Xperia P pomocí Tapatalk

  •  

Menion

Opravdu spouštíš navigaci  jako "Navigovat"?

Případně zkus mi popsat krok po kroku co děláš. ˇ6ádný zásadní rozdíl by tam nicméně být neměl a pěší navigace by měla fungovat naprosto totžně jako jakákoliv jiná navigace.

PS: ještě drobnůstka. Nepřemýšlel jsi nad jiným avatarem? Takhle to totiž vypadá, že máš s Locusem společného více, než "jen" jeho užívání. Díky za zamyšlení.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Bucky Kid

Je to v režimu navigace, to znamená že ukazuje v rohu navigační symboly atd. akorát je potichu. Ukázka navigačního hlasu funguje. U navigování podél stopy hlas funguje dobře. Při poslední navigaci autem hlas taky pracoval. Ke generování navigačních tras mám zvolen MapQuest, vygenerovanou trasu si dočasně ukládám. Nic mě nenapadá, jediný rozdíl je že u auta je trasa generovaná pro auto, u pěší navigace je vygenerovaná pro chůzi. Nemůže mít vliv na potlačení hlasu malá rychlost pohybu nebo specifický atribut ve vygenerované trase pro chůzi?
  •  

Menion

Žádný atribut navíc tam není, takže opravdu problém může být jen v té rychlosti. Zkusím taky někdy použít navigaci pro chůzi během následujících dnů a uvidíme. Přinejhorším to chceš vždy před křižovatkou popoběhnout ;)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •