Google Disc a Locus

Started by wlashack, November 26, 2014, 08:53:31

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

wlashack

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jestli jde nějak rozumně používat Google Disk s Locusem. Konkrétně mi jde o to, že bych si na tabletu na Google Disku vytvořil složku např. "Trasy" a do ní z Locusu exportoval uložené GPX trasy. Koukal jsem, že složky Google Disku jsou v klasické adresářové struktuře pojmenovávány hrozně dlouhými kódy, čili asi "klasicky" najít správnou složku podle jejího názvu nepůjde a bude to chtít řešit nějak jinak. Poradíte prosím? Díky.
  •  

Menion

Zdravíčko,

nezkoušel jsi u exportu zaškrtnout "Sdílet exportovaná data"? Pak by ti to mohlo nabídnou i Google Drive
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

wlashack

Aha, tak to mi nedocvaklo, moc díky, vyřešeno.
  •  

Menion

takže funguje? (sám to nepoužívám), perfekt. Ať slouží :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

wlashack

  •  

Petr Püschel

Zdravím! Zkoušel jsem exportovat do Google Disk, ale vůbec se mi u exportu stop nenabízí. Mám tam jen Dropbox. Jak mohu přidat i Google Disk?
Děkuji
P.S. Google Disk mám samozřejmě aktivní, přímo z android aplikace Google Disk se tam dostanu ...
  •  

wlashack

V Locusu dáš Export a v dialogu zaškrtneš pole Sdílet exportovaná data. Vyexportuješ to někam na paměťovku (ne na Google Disk) a až potom ti vyskočí možnosti sdílení, kde najdeš i Google Disk. Máš to tedy nakonec uloženo dvakrát.
  •  

Petr Püschel

aha, tak už to mám. Myslel jsem že se objeví vedle Dropboxu i Google disk přímo v aplikaci Locus.
Takto to ale zde také... Díky
  •  

roze

Quote from: menion on November 26, 2014, 10:24:46
nezkoušel jsi u exportu zaškrtnout "Sdílet exportovaná data"? Pak by ti to mohlo nabídnou i Google Drive

aha, tak to jsem taky nepostřehl - díky za radu
  •