Test verze 1.3.0

Started by Honza_, March 31, 2011, 13:26:34

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Honza_

Právě testuji novou verzi "free" a než vyjde "pro" mám pár připomínek.

V českém překladu chybí některé položky včetně detailnějších popisů:
Search full text
Menu hiding timeout
Keep GPS On when pause
Beep on GPS fix
Use hardware compass
Type of sound notification
Distance for sounds

Zvuk při přibližování k bodu je fajn, ale nechápu proč někdy "klapne" a někdy "pípne". Myslel jsem že to pípne při přiblížení na 100m a pak to začne klapat zvyšující se frekvencí až do souvislého tónu v 0 m.
Bylo by možné přidat tlačítko na dočasnou deaktivaci tónu, když vyndám telefon z kapsy a začnu navigovat podle kompasu. Díky
  •  

Menion

#1
ahoj,
 no český překlad chybí podobně jako překlady v jiných jazycích. dělám vše v angličtině a nedostal jsem se k dopřeložení nových částí ...

  "klapne" a "pípne" jo? :) je to vždy stejný zvuk ... je to podle nastavení v nastavení. buď jednou pípne při určité vzdálenosti a nebo zrychleně pípá při přibližování. Pokud máš zvuk moc nahlas a nechceš slyšet pípání je ideální si tam dát jen pípnutí při určité vzdálenosti jednou a dost ...

jinak žádné trable? To doufám :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Honza_

#2
Díky za bleskovou odpověď.
Aha tak to vypadá, že to pípnutí při vyšších frekvencích nestíhá telefon přehrát a jeví se to jako klapnutí a občas to stihne a je celé pípnutí :-) Nejlepší na tom je, že ten zvuk co vypadá jako klapnutí je příjemnější než pípání. Tuto funkci asi vypnu, ale chtěl jsem ji otestovat. Jinak jsem žádný bug nezjistil, ale co lze zjistit za 30minut testování :-) Jdu si hrát dál...
  •  

Menion

#3
aha zajímavé :) no tak pak doporučuju nastavit jen to jedno pípnutí při určité vzdálenosti. JInak nastavení průhlednosti jsem neudělal ale je tam alespoň nastavení za jak dlouho se mají panely schovat pokud by se ti to hodilo. A díky za testing, zase to moc nepřeháněj :) každopádně děkuji
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •