Author Topic: Výběr oblasti pro stažení map  (Read 794 times)

Offline renegades777

• More than Newbie
  • *
    • View Profile
Výběr oblasti pro stažení map
« on: October 05, 2014, 12:58:42 »
Moc prosím o navrácení možnosti původního výběru oblasti mapy pro stažení (pravoůhlé) a nebo dát možnost pro výběr a to libovolný výběr (každý ůhel jiný) nebo ten původní. To co tam je teď je apsulutně navyhovůjíci a nedá se s tím pracovat.
Děkuji

Offline menion

• Administrator
  • Professor of Locus
    • View Profile
    • http://www.asamm.com
  • Device: SGS7
Re: Výběr oblasti pro stažení map
« Reply #1 on: October 05, 2014, 14:01:39 »
bohužel "nevyhovující, neda se s tím pracovat" není pro mě informace která říká co je za problém. Zkus se rozepsat

Odesláno z mého D5503 pomocí Tapatalk

Ideas, wishes, problems
Advanced topics, public discussion, sharing of knowledges, testing beta versions: you're here!

Offline renegades777

• More than Newbie
  • *
    • View Profile
Re: Výběr oblasti pro stažení map
« Reply #2 on: October 05, 2014, 18:33:11 »
Chtěl jsem tím jen napsat, že např. potřebuji stáhnout buď čtvercový pohled nebo obdelníkový. Když se snažím udělat to pomocí nového zobrazení tak se tam zobrazuje 6 zelených a 4 červené body. Když chco udělat obdélnikový výřez, tak se stává, že se překříží přes sebe nebo přes sebe přeskakují a nemůžu za žádnou cenu odělat výřez z pravými úhly protože mně v tom brání ty ostatní body. Proto jsem myslel, zda by nebylo možné, aby si člověk mohl vybrat v nastavení zda chce na výřez 3, 4 nebo 10 bodů a poté by s nimi mohl pracovat. Každému vyhovuje něco jiného.
Děkuji.