Pád aplikace Locus

Started by ro.he, September 03, 2014, 17:54:17

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

ro.he

Zdravím. Z ničeho nic nedokážu spustit aplikaci Locus...  :(



Tak nevím, ale teď jsem si všim, že mi chybí soubor WW15MGH.DAC v \Locus\data\srtm, tak jsem ho tam nahrál a je po problému.
Ale teď opravdu nevím, ale myslím, že ho tam nemám dlouho a vše fungovalo, na výškové profily používám soubory typu XXXXX.hgt.
Jak to máte prosím nastavené vy? Díky.
  •  

Menion

zdravím,

to je divné, ten chybějící soubor by problémy dělat neměl. Nemělo by to vadit.

Nicméně pokud se příště něco takového stane, prosím o vytvoření logu (metodika zde http://docs.locusmap.eu/doku.php?id=manual:faq:how_to_create_debug_log ), protože jen informace "padá to", opravdu k řšení nestačí. Díky a promiň za trable.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

ro.he

Omluva jde z mé strany. Proklikal jsem vaše stránky už několikrat a odeslání chyb jsem prostě nenašel.  :-[
Takže jsem opět odstranil soubor WW15MGH.DAC a vytvořil log. Tak snad se povedlo odeslat. Předem díky za řešení problému.
  •  

Menion

#3
Dík, nicméně můžu se zeptat kam jsi log odeslal? Protože na žádném emailu nic nevidím.

EDIT: tak dobrý, myslím že se mi to povedlo nasimulovat. Díky
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

ro.he

Zkouším odeslat... Ale asi jsem... Protože ani podle vašeho návodu mi to prostě nejde...  :(
  •  

Menion

dobrý v pohodě, jak jsem psal níže, už není potřeba. Trošku záhadný problém by měl být vyřešen. Díky za nahlášení.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •