Kupa Locusu na Slovensku

Started by LuboBa, March 28, 2011, 11:12:43

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

LuboBa

Mne android market neumoznuje kupit si Locus lebo som na SLovensku

nechce sa mi koli tomu rootovat fone a zaklamat mu ze som v inej sieti aby mi nakup povolil
je aj nejaka ina moznaost ako si zakupit LOcus ??

dakujem za info
  •  

mh108

#1
ahoj, pripajam sa k otazke. Akou formou mam uskutocnit kupu pro verzie zo Slovenska? Donate cez paypal v locus free verzii by mohol byt riesenim? dakujem.
  •  

Menion

#2
zdravím, bohužel zatím není žádná jiná možnost než pres market. V zemích kde koupě přes market není možná lze využít kombinaci root+market enabler. V plánu je i alternativa, ale ještě ne zrealizovaná ... bohužel
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Menion

#3
zdravím, tak jsem rozchodil možnost koupě přes AndroidPIT tak můžete zkusit. Kvůli dani je to tam sice o cca 20 korun dražší ale jinak je to samozřejmě totožná verze. S tou daní si stejně nejsem zcela jist. Teď o víkendu jdu za daňovou poradkyní tak uvidíme. možná nakonec budu muset zvednout cenu i locusu na marketu práve o tu daň
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

makil

#4
Funguje to.Len market oznámil ,že to je nevalidatne..Dobra app.Dík.
  •  

Fero

#5
Tak, od vcera je mozne zakupit Locus Pro (samozrejme aj ine app) na Slovensku aj cez Google Checkout na Android Markete. Super, uz ho mam v mobile.
  •  

Menion

#6
perfekt. TO je skoro škoda že jsem nepočkal. AndroidPIt je víc trablů než užitku. Každopádně díky za koupi a ať slouží ;)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

rando

#7
Dobrý den,zakoupil jsem verzi PRO ,ale mám tam stále reklamu.Jak ji prosím odstranit? Díky. R.

Zapoměl jsem dodat že nejsem ze Slovenska....
  •  

Menion

#8
zdravím, no .. to je nesmysl :) jak se vím to povedlo?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

rando

#9
a co jako?
  •  

Menion

#10
jakým způsobem jsi Locus koupil? co jsi pak udělal? používal jsi předtím Free verzi a naisntaloval jsi si tu nově koupenou?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

rando

#11
Měl jsem free,řeklo mi to jestli nechci reklamu tak koupit pro.Zaplatil jsem PayPalem a to je vše...Mohl bys mi poradit co udělat?
  •  

Menion

#12
no zaplatil jsi PayPalem v aplikaci AppCenter (Android PIT)? Pak je třeba v té samé aplikaci stáhnout koupenou aplikaci a nainstalovat. Určitě máš stále (a spouštíš) Locus ikonou Locus Free, je potřeba aby jsi měl nainstalovanout aplikaci Locus Pro, pak to bude fungovat
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

rando

#13
Tak už je to v poho.Díky.
  •  

rando

#14
Ještě bych měl dotaz.Pokud bych resetoval telefon,musím znovu app koupit nebo staci znovu stáhnout?
  •