FUNKCNOST Poloha - Schranka

Started by Lugen, July 14, 2014, 14:13:11

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Lugen

Zdravim, chci se zeptat, jak presne funguje urceni polohy - Schranka napriklad u waypointu multicachi, nebo jinych bodu.
Pokud nekde zkopiruji text se souradnicemi  napriklad: N 50° 01.234 E 014° 01.234 a v Locusu u Poloha kliknu na Schranka Vidim v TEXT onu hodnotu N 50° 01.234 E 014° 01.234 a ve VYSLEDEK  Neplatna hodnota .
Vi nekdo prosim jak to ma fungovat, pripadne jestli to neni chyba.
Diky
  •  

Menion

Zdravím, je to chyba :)

Má to fungovat přesně jak to děláš, nicméně možností je tolik, že ne všchny musí fungovat dobře.

Pokud ale to co píšeš nefunguje, tak je to určitě chyba, na kterou se jdu podívat.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Lugen

  •  

Menion

počkat, tak předtím nefungovala a teď ano? Jestli jsi zadal nějaké "normální" souřadnice a nenačetlo je to, tak je napiš ať to opravím ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Lugen

aha... myslel jsem, ze oprava sla s posledni verzi... Pravda, ze mezi tim jsem se zpet vratil ke steremu zarizeni s cm7.2, zde se sice rovnou nezobrazi ve formularovem okne obsah copy pastu, musi se vlozit, ale seje to. Na predchozim zarizeni to neprevadelo, byl to telefon RX430 s prakticky cistym androidem 4.2.2. Ale pravda ze mel velky zaseky ve firmwaru, tak mozna to bylo tim, myslim, ze bych mohl do konce tydne otestovat na tab3 taky se 4.2.2, akorat sysmem samsungu je hodne prekopanej android...

Jinak souradnice byly stale stejne a ve stejnym formatu, viz priklad vyse.
  •  

Menion

nene, chybu jsi hlásil až po vydání.

Extra testování netřeba, nicméně pokud na nějaký takový problém narazíš, určitě napiš, podívám se na to. A ten formát co jsi psal jdu raději zkontrolovat též. Díky, měj se
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Lugen

tak to se omlouvam, plany poplach, to byla chyba na zarizeni. Tento format funguje. Zkousel jsem.  ;)
  •  

roze

Ta funkčnost, kdy se souřadnice přebírají ze schránky je skvělá - díky za ní.
Vím, že formátů je několik, ale já nejčastějí pracuji s decimálním a ten mi Locus ze schránky neakceptuje.

Nebylo by možné přidat tvar jaký má třeba Seznam (49.7518111N, 14.4162847E) nebo Google mapy (49.751272,14.416205). Ty písmenka (N nebo E) resp. oddělovač ',' si odmažu případně sám, ale hlavně aby ten desetinný formát Locus pobral.
Díky předem.
  •  

Menion

drobná chybka v kódu, v další verzi už tohle bude též fungovat, díky
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •