[CZ] - Načítání TAR map

Started by johndirt, March 26, 2011, 18:35:30

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

segi

#45
nikto?!?
  •  

Menion

#46
Ahoj Segi,
  omluva - tvůj příspěvek mi vypadl z hlavy. Hrál jsem si s tím - v první mapě byl problém v nekorektní kalibraci v Locusu, v té druhé zase locus špatně parsoval ne zrovna ideálně napsaný map soubor ... oboje opraveno a jestli budeš mít chvilku, zkus prosím tuhle test verzi, děkuji https://dl.dropbox.com/u/8015949/Locus% ... .6.0.2.apk
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

segi

#47
v pohode.
vyskúšal som tu testovaciu verziu a mapa ktorá vôbec nešla už ide (díki), ale "zle skalibrovaná" mapa vyzerá že je stále "zle skalibrovaná", teda nebadať že by sa tam niečo zmenilo.
  •  

Menion

#48
a, zkus prosímtě v locusu > anstavení > různé, vymazat cache data. Ona ta nefunkční mapa je nainicializovaná v keši, pak by to mělo šlapat
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

segi

#49
vďaka, už to funguje, ale ešte je tam nejaká odchýlka cca 190m (215°) pri mape m33-132ba_Piestany.tar
a prestali ísť iné mapy ktoré mi predtým išli, asi kvôli zmene parsovania.
Pozeral som ten "ne zrovna ideálně napsaný map soubor" a myslím že ak tú kalibráciu znova uložím v Ozim tak to bude už ok. Takže toto si môžem aj sám opraviť poopravovať.
  •  

Menion

#50
pokud cokoliv nefunguje, sem s tím, hnedle opravím. na tu špatně posunutou mapu se podívám
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

segi

#51
Už fungujú všetky mapy, len tá jedna so súradnicovým systémom S42 má stále miernu odchýlku "cca 190m (215°) pri mape m33-132ba_Piestany.tar"
  •  

segi

#52
dá sa s tým niečo poriešiť? mám takýchto máp viacej a vyzerá to že všade je ten offset.
  •  

Menion

#53
určitě půjde ... stáhnul jsem offset na cca 20m. Mapa co mám "m33-132ba_Piestany.tar" není moc podrobná takž myslím že dobré a chyba bude jen v rozostření a kalibraci. Bude třeba vymazat cache pro tar mapy ale mělo by to šlapat.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Menion

#54
jeytli budeš mít chvilku, zkus prosím toto https://dl.dropbox.com/u/8015949/Locus% ... .6.1.7.apk
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

segi

#55
je to super, díki moc
  •