Smartmaps (vymena sim)

Started by kodein, June 20, 2014, 11:58:41

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kodein

Ahoj. Na starou sim kartu jsem mel aktivovane smartmaps, po vymnene nove sim karty a preregistraci smart maps mi locus hlasi ze mapy nejsou aktivovane. Ale v aplikaci smartmaps jsou vsechny mapy znova aktivovane a  funkcni.....  Nevis co s tim?   
  •  

Menion

- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

jalecek

Ahoj, mám stejný problém. V Smartmaps mapy OK, ale v Locus hlasí že nejsou aktivované. Zkoušel jsem všechno co je v tom
odkazu. Několikrát jsem odinstaloval obě app. a znovu nainstaloval. Když je spuštěn Smart, Locus mapy načte, ale jak Smart vypnu Locus píše chybu. Mít stále spuštěné obě app. se mi nechce.Už jsem zoufalý. Locus je super, ale už si nevím rady. Není prosím ještě nějaká finta. Budu vděčný za každou radu nebo nápad.
  •  

Menion

Zdravím,

omlouvám se velmi za komplikace. Předpokládám, že Smartmapy máš aktivované na SIM kartu. Tohle jsem řešil akorát před pár týdny a problém se ukázal být v aplikaci Smartmaps jako takové. Měla by pomoci nová aktualizace ale jak se zdá na Google Play je stále stará verze. Pokud se do konce týdne verze neobjeví, připomeň se mi prosím a já do Smartmaps mapíšu aby s tím trošku pohli. Děkuju.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

jalecek

Tak aktualizace zatím žádná. Připomínám se :-)

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk

  •  

Menion

Fajn, díky. Popohnal jsem je (vývojáře SmartMaps) emailem, minimálně o vyjádření, kdy by mohl update být.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

jalecek

Aktualizace proběhla, ale nic se nezměnilo :'( .Je to stále stejné. Locus jsem odinstaloval,vyčistil telefon a znovu nainstaloval.
Mapy nejsou aktivovány. Aktivní jsou, jen když je spuštěn Smartmaps.
  •  

jalecek

Tak ani po dnešní aktualizaci se to nezměnilo.  :'(
  •  

Menion

Tak to bude problém. Zkouším i u sebe na telefonu s novou aktivací SmartMaps a vše funguje. Nicméně něco jsem přeci jen objevil co by mohlo vadit. Takže prosím o trpělivost do další verze, uvidíme jak tam. Díky a omluva.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

jalecek

Dnes jsem aktualizoval Locus a paráda. Mapy se načetly. Moc děkuji za pomoc.Kudy chodím, tudy chválím.
Přeji moc a moc spokojených uživatelů. :)
  •  

Menion

Doufal jsem že to bude fungovat jak má, perfekt!!

Ať slouží, snad už to přestane zlobit :).
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •