Mapy v interní i externí paměti najednou

Started by jirka, April 15, 2014, 18:52:43

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jirka

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jak funguje prohledávání paměti telefonu pro vyhledání uložených map. Ještě nedávno jsem měl v interní paměti telefonu všechna data pro Locus (v /mnt/sdcard/Locus) až na rastrové mapy. Ty byly na externí SD kartě (/mnt/extSdCard/Locus/maps). Po předvčerejším factory resetu a opětovné instalaci Locusu mi už ale nejsou načteny rastrové mapy z externí karty - Locus se dívá pouze do interní paměti a tam je samozřejmě nenachází.

To, že mi Locus načítal data z i z extSD byla chyba nebo vlastnost? A pokud je to vlastnost, nevíte, co můžu teď dělat špatně nebo jak Locus nasměrovat na správný adresář?

Ještě bych chtěl dodat, že přesun všech dat pro Locus na jedno místo není pro mě řešení. Rastrové mapy se do interní paměti nevejdou a Locusí data na externí SD dávat nechci z důvodu její nespolehlivosti. Občas se karta sama smaže a nerad bych přišel o nastavení a vektorové mapy, když budu zrovna někde uprostřed pustiny bez internetu :-)

Díky za pomoc,
Jirka
  •  

voldapet

Ahoj,
řešením je definovat externí adresář pro mapy
- Menu > Mapy > Osobní > z horní ho menu vybrat "Přidat mapy" a následně vybrat adresář, v kterém jsou mapy uloženy.
  •  

jirka

Super, díky moc za odpověď :-)
Ještě malý doplňující dotaz - bude toto funkovat i na Androidu 4.4 s jeho přepracovaným přístupem k externí SD card?
  •  

milh

#3
Neviem ako z externej SD karty, ale z USB kľúča mi na netbooku s Kitkatom mapy načíta. Treba len správne priradiť adresár (na USB, SD), kde má Lokus mapy hľadať.
  •  

jirka

Díky moc, až flashnu na 4.4, tak tedy uvidím :-)
  •