Problem pri inštalácii 2.20.1.3 na Android 4.4.2

Started by milh, April 06, 2014, 12:27:27

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

milh

Predovšetkým vdaka za vynikajúcu mapovú aplikáciu.
Nedávno som do netbooku (Lenovo S10-3t) nainštaloval OS Android-X86 v. 4.4.2. Pri inštalácii Locusu 2.20.1.3 z GooglePlay sa objaví hláška, že app nie je možné nainštalovať "chyba -110". Ani testovacia verzia 2.20.1.5 sa nedá nainštalovať, pritom staršia v. 2.18 nabehne v pohode (tu sa ale nekorektne zobrazujú mapy). Myslel som, že je problém s adresármi, ako som sa dočítaol v diskusii, ale napr. SmartMaps aj OruxMaps nabehnú a fungujú bez problémov. Neviete poradiť kde môže byť problém?
  •  

Menion

Zdravím,

kde je problém netuším, i když asi to bude něco v nativních knihovnách které v locusu jsou. To co jsi si nainstaloval je nějaký virtuální emulátor? Je to někde k mání abych to mohl také vyzkoušet?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

milh

Dˇakujem za odpoved. Andrioid-X86 je portácia Androidu na X86 systémy, viac na http://www.android-x86.org/. Ak na niečo prídeš daj mi prosím vedieť, Locus používam často a rád.

Ešte doplním, že podľa tohto videa je Android-X86 možné spustiť aj vo VirtualBoxe na Windowsoch či Linuxoch: http://m.youtube.com/watch?v=TwwH6xBn4mg
Potom aj Locus by tam mohol bežať. Ale odskúšané to nemám.
  •  

milh

Po preinštalovaní Androidu X86 4.4. RC1 ide Locus nainštalovať bez problémov, takže bola chyba na mojej strane nie v novom Locuse. Sorry a dík za záujem!
  •  

Menion

ah to rád slyším, protože já jsem si ten emulátor stáhnul a za boha jsem nebyl schopen ho rozchodit, tak jsem chtěl ještě zaúkolovat kolegu ale nějak se tahle myšlenka po cestě vytratila. Tak perfekt!
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •