[CZE] Data u Geocaching WP

Started by Voldik, March 04, 2014, 21:28:43

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Voldik

Tak tedy zakládám topic navazující na tvůj post. :-)

Chtěl bych vidět všechna tři data - datum ukrytí (hidden) určitě, datum vytvoření (dateCreated) bych bral jako datum vytvoření WP v Locusu a datum aktualizace (lastUpdated) datum, kdy byla (pokud byla) keš aktualizována - tady mě napadá jedině skrze GC4Locus addon. V podstatě se dá říci, že tímto způsobem to funguje, když si zaktualizuji keš přes zmíněný addon, tak se mi najednou zobrazí aktuální datumočas v políčku "Poslední aktualizace".

Jediné, s čím mám problém, že ač tyto hodnoty nastavuji přes Geoget addon, tak je nevidím - resp. nevidím datum aktualizace. To si necucám z prstu, ale beru ho z databáze GG.

Příklad:
1.1.2014 si stáhnu keše do Geogetu, 3.1.2014 si stáhnu databázi do mobilu a přes addon je nahraji do Locusu. Nastavit by se měla data takto:
hidden - dle listingu
lastUpdated - 1.1.2014
created - 3.1.2014

Na první pohled se to může zdát nelogické, že je created později než updated, ale logika se dostaví třeba v terénu - hledám, hledám a nic. Podívám se, jak mám stará data a vidím, že jsou aktuální k 1.1.2014 a dnes je 7.1.2014, takže se keš mohla ztratit.

Jediné, co mi nefunguje, že Locus ignoruje mnou nastavené datum poslední aktualizace a nezobrazuje ho.
  •  

Menion

#1
dobrý, tak to zkusíme na další test verzi.

Teď by se tedy mělo zobrazit "ukryto" a "naposledy aktualizováno" přímo v části u keše.

Problém pro mě jsou dva časy které se pak zobrazují dole, vytvořeno a updatováno, což jsou ale časy které reflektují změny v databázi, takže s keší jako takovou nemají nic společného.

Nicméně zkus tedy nastavit hodnoty

gcData.hidden
gcData.lastUpdated

a oboje by mělo být v detailu keše vidět (v další test verzi)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Menion

jsem si jist, že oboje časy

gcData.hidden a gcData.lastUpdated by se měli korektně vypisovat. Pokud ne, tak zkusít nějakou tvojí poslední verzi se kterou by to mělo fungovat a podívám se co mi od tebe chodí. Máš tedy někde prosím nějaký poslední build?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Voldik

Poslední build je tu: http://www.voldik.cz/geo/locus/LocusAddonGeoget.apk Nastavuji to při importu a při načítání detailů keše.

Díky.
  •