aktualizace

Started by DogVader, February 28, 2014, 06:24:00

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DogVader

Ahoj,
existuje nejaka moznost, jak aktualizovat Locus Pro jinak nez prez AndroidPit? Kde jsem ho zakoupil. Abych nemusel mit tuto aplikaci porad v telefonu.

Kdyztak diky.
  •  

Hanka

Zdravím,

pokud jste zakoupil Locus na AndroidPIT, jinak než přes AppCenter se aktualizovat nedá. Google Play neumožňuje aktualizace aplikací, které byly zakoupeny v alternativních obchodech. S tím my bohužel nemůžeme vůbec nic dělat.
  •  

DogVader

Dekuji za odpoved,
bylo mi jasne, ze to nejspis bude.
  •  

dvzd

#3
Nevím jak na Android Pit, ale na Google Play jde aplikace vrátit, tak možná to půjde i na Android Pit. Zkus se tam přihlásit do svého účtu, třeba tam ta možnost v sekci tvých objednávek také bude.

http://www.svetandroida.cz/google-play-poradime-jak-vratit-aplikaci-i-po-uplynuti-15-minut-navod-201307

Pokud se ti podaří aplikaci na Android Pit vrátit, tak ji pak znovu koupíš na Google Play.
  •  

lacop2

Mám Locus Pro zakúpený cez AndroidPit. Pred niekoľkými dňami sa na GooglePlay objavil upgrade. Na AndroidPit je však ticho, nič sa nedeje, žiaden upgrade mi neponúkne.

Čo s tým? Viete poradiť?
  •  

Menion

- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Kroko_CZ

AppCenter stále pouze verze 3.0.2, ač v popisu u apliakce jsou aktuální údaje k verzi 3.1.2 :-(
backup BackuP BACKUP
  •  

Menion

Kroko jak jsem psal ... jdu jim znovu napsat ať se to někam pohne
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Kroko_CZ

Hezký večer, nejsem "rejpal" .. ale je nějaké info ? Už proběhlo pár aktualizací a Android Pit stále nic :-(
backup BackuP BACKUP
  •  

Menion

- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Kroko_CZ

No jsou to blbouni, přelousklal jsem diskuzi na podpoře a to jsou pouhá plácání do vody. Jediný důvod proč jsem kupoval aplikaci přes ně bylo, že podporují platbu PayPal. Dnes už mě toto netrápí (už i mobilosaurusové mají karty  s internetovou platbou :-) ), tak počkám do pátku a aplikaci případně zakoupím znovu přes GP . Ve vrcholné sezóně být bez aktualizací ... sice mě zatím nic nevypeklo, ale určitě by to přišlo v nejméně vhodnou chvíli.
backup BackuP BACKUP
  •  

Menion

Třeba nepříšlo :). Navíc jak už jsem dnes jednomu člověku psal, v aktuální 3.1.3 verzi nic extra důležitého není. A snad než bude někdy koncem měsíce další 3.2.0, tak už s tím něco udělají.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •