Český návod k fci "On Board Map Calibrator"?

Started by Zerthe, February 08, 2014, 23:32:32

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zerthe

Mapy.cz mají mimojiné i "zimní mapu", bohužel však není nikde k dispozici tento mapový zdroj do Mobacu (uvítala bych ;-)  a tak se to pokouším vyřešit touto funkcí Locusu - oscreenovala jsem lokalitu, která mě zajímá s tím, že bych ji nějak do Locusu naimportovala - údajně umí zkalibrovat vyfocené cedule s plány s mapou, jenže jak na to? Zatím jsem narazila jen na tenhle návod, jenže z něj nejsem moudrá - tak perfektně anglicky zas neumím. Poradí někdo? Předem díky za reakce  :)
---------
Edit: tak už není třeba, přeci jen nejsem takový střevo - ono to jde i intuitivně a skoro bez nápovědy :-D

  •  

Menion

jde to intuitivně, to rád slyším. Koukám že tam je nicméně drobná nepřesnost. Ideální je dát 5 bodů a více, pokud by jsi to chtěla přesněji.

Kdyby cokoliv, tak se ptej. A ať slouží, když už to počasí zímním radovánkám tolik nepřeje ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Zerthe

No jo, použila jsem jen čtyři body - vůbec jsem zatím nezkoušela, zda jich lze navolit i víc - díky za tip. No ale byl to první pokus, takže radost veliká  :D Jinak máš recht, snad aspoň ten umělej sníh bude trochu za něco stát :(
  •  

Bucky Kid

Zimní mapy v MOBACu stáhnout jdou, nedávno jsem to zkoušel.
Kdyby byl zájem můžu je někam nahrát.
  •