Posunutý čas v gcFieldNotes.txt

Started by roze, December 28, 2013, 17:35:31

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

roze

Začal jsem používat gcFieldNotes.txt, ale všiml jsem si, že časové razítko tam mám o 3 hod. menší než je aktuální čas vložení záznamu do gcFieldNotes.txt. To je vlastnost nebo mám něco špatně nastaveno?
Díky předem za radu.

EDIT: Ještě jsem to porovnával s obdobným souborem z Oregonu (geocache_visits.txt).
Když nastavím u kešky v Oregonu 'Nalezeno', tak se do geocache_visits.txt zapíše čas o hodinu menší (to chápu... asi zimní čas, že?). Když pak geocache_visits.txt importuji do GeoGetu, tak ten tu hodinu inteligentně přidá, a u kešky mi GeoGet zobrazí skutečný čas nalezení.
Pokud ale importuji do GeoGetu Locusí  gcFieldNotes.txt, tak GeoGet zobrazí posunutý čas nálezů.  :(
Nemám snad nastavené nějaké blbé časové pásmo?
  •  

Menion

no jaké máš pásmo nevím, nicméně locus si do gcFieldNotes.txt ukládá čas v UTC+0, tedy pokud máš teď u nás čas +2h, v tom souboru by měl být čas o tyhle dvě hodiny menší. Jedině pokud je tam čas UTC+0, je tenhle soubor korektně načten na geocaching.com stránce. Tím korektně myslím se správným časem. Alespoň tak jsem to vypozoroval.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

roze

Hmm  :(, v nastavení 'Datum a čas' v telefonu mám aktivováno Automatické časové pásmo i Automatickou aktualizaci času.
Zkusím to ještě jednou prověřit s tím gcFieldNotes.txt
  •