Chyba pri nahravani field notes na web

Started by ArgiCZ, September 09, 2013, 14:11:49

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

ArgiCZ

Ahoj,
pri nahravani zhruba 40 field notes se mi poslednich par nenahraje (+/- 8 ) s touto chybovou hlaskou, stalo se mi to uz nekolikrat, v telefonu se mi vsechny smazou, na webu mi chybi. Muzes na to prosim juknout?




Dale mi s posledni verzi zacaly blbnout offline mapy, kdyz zoomuju, nebo prejizdim na jine misto, zobrazi se pouze bile misto a vlevo nahore upozorneni, ze podklad neni k dispozici. Staci znovu prejet sem a tam a mapa se zobrazi spravne.


Diky predem za ochotu

Argi
  •  

Mek

#1
Hello,
today I logged in to GC Live via Locus to log my weekend logs (59). I chose Upload field notes and it worked for a while. But then Locus started displaying errors in a loop so I had to close it - see screenshot.
Then I looked to GC.com for field notes and there were only 31! Locus now states it does not have any field notes (I left the checkbox to delete them after upload, checked).
Any idea what could be the cause?


Do you like Scrabble? You can play on SKREBL.EU (my personal project) - free, various language versions available!
  •  

Mek

A jeje, zrovna som zalozil ten isty topic tu... sorry...
Do you like Scrabble? You can play on SKREBL.EU (my personal project) - free, various language versions available!
  •  

Menion

grr zase nějaké vylepšení groundspeaku ... chyba na mé straně je v tom, že se upload nezastavil. hned zítra opravím a asi budu muset to nahrávání zpomalit aby se to vešlo do nějakého jejich omezení :/
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Menion

#4
tak to vypadá, že je na téhle funkci nastaveni limit 30 x za jednu sekundu, více ne. Takže jsem trošku zvýšil mezeru mezi requesty, mělo by stačit. Omluva z mé strany.

Nicméně je divné, že se vám vše co neprošli smažou. Opravdu vám tam ty co neprošli nezůstanou? Protože jak zkoumám kód , tak by to vše mělo fungovat korektně, tzn. po prvním neúspěchu by se upload měl zastavit

EDIT: aha, on se sice upload zastaví ale všechny zbývající FN to smaže .. dobrý opravím a moc se omlouvám!! Dokázali jste dovymyslet keše které jste našli a nezalogovali?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Mek

jj, zmazali sa... no nastastie som zaznamenaval trasu a tak som si stiahol kesky znova a pozeral podla trasy kade som isiel... a tak som bol schopny zalogovat vsetky kesky, ktore som nasiel. Bolo ich len par desiatok, tak to celkom slo.
Vdaka za rychlu opravu.
Do you like Scrabble? You can play on SKREBL.EU (my personal project) - free, various language versions available!
  •  

ArgiCZ

Ja nastesti nesel sam, tak mam zbytek od kolegy. Diky za opravu.
  •  

Menion

no "opraveno" to je. Pokud budete logovat jen pár (max 15) keší, bude upload možná i rychlejší než dříve, pokud dáte najednou více, bude mezi každým odesláním 3 sec pauza. Zkoušel jsem to teď na 60ti keších a zdá se že to prošlo dobře. Zajímavé je že předtím se to nikdy nedělo, až teď najednou. Zase groundspeak něco opravil ...

nicméně pokud mi v další verzi potvrdíte, že to šlape jak má, budu rád a ještě jednou omluva
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •