Offline mapy mapy.cz

Started by mener, July 19, 2013, 14:59:27

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Lugen

Quote from: menion on April 09, 2015, 21:15:51
Pánové, zakázát vám tohle činnost nemohu, ale alespoň vás poprosím ať ty neoficiální servery necucáváte příliš, akorát to poškodí pověst Locusu protože to odneseme my (tým za Locusem) a ne jednotlivci jakožto vy. Díky za pochopení

Ok mazu, nicmene navod jak vysledek vytvorit je stejne v oficialnim Locus -knowledge base. Ja si to z prstu taky nevycucal :)
Takze kdo chce necht se snazi a  hleda  ;)
  •  

Menion

myslel jsem to sdílejte si +- co chcete, občas něco promažu ale nic hrozného. Nicméně buďte jen trošku skromnější při používání a stahování takových map. Tzn. ne jako někteří co mi občas píší na support, že si stáhli 30 GB dlaždiček a že chtějí více :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Lugen

#17
Quote from: menion on April 10, 2015, 12:18:27
myslel jsem to sdílejte si +- co chcete, občas něco promažu ale nic hrozného. Nicméně buďte jen trošku skromnější při používání a stahování takových map. Tzn. ne jako někteří co mi občas píší na support, že si stáhli 30 GB dlaždiček a že chtějí více :)

To mi prijde celkem neuveritelne, kdyz jsou pohodlnejsi nastroje jak vytvaret offline rastrove mapy pro locus, to jestli se to muze nebo ne je samo jina otazka. NICMENE jak jsem jiz psal, vse si lze dohledat. Pokud si s tim nevim rady a admin to tu ponecha, lze stahovat zde:
http://uloz.to/xH5c4Rkr/mapyprolocus-rar          Opravena verze
heslo: Hicsuntleones
  •  

soko.ban

Chápu že dostat offline mapy.cz do Locusu nepůjde, ale je nějaká šance jak dostat do Locusu vykreslování map alá mapy.cz?

Používám czech_republic_ee.map (http://osm.paws.cz/), vzhled Kolo a jsem s tím vcelku spokojen, ale vzhled mapy.cz mi prostě příjde lepší a přehlednější. Řeším to tak, že si občas pustím mapy.cz, kde mám offline mapu ČR, a tam se zorientuju líp. V Locusu na OSM mi zatím běží záznam trasy.
  •  

Menion

Zkoušel jsi se dívat do Storu? uživatel Ormoru tam má publikovanou verzi tématu, která je insiporvaná právě stylem používaným na mapy.cz. Koukni na screenshoty co u položky jsou, třeba to je to co hledáš. Jinak to téma se aplikuje právě na vektorové mapy ať už z Locus Store nebo právě z jiných míst jako např. osm.paws.cz
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

soko.ban

Aha díky. Po pravdě store mě nenapadl. Patřím mezi uživatele, kteří používají Locus ještě od dob, kdy store nebyl, takže jsem si zvykl si ho krmit podklady sám a store nevyužívám.

Jinak o tom, že téma se aplikuje na vektory vím.
  •  

Menion

Condore netuším ... podle IP adresy to šlo přes Slovenského operátora Orange, ale více nevím ... bohužel. Tak to prostě smaž a je to ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Condor

V pohode... zmazané. Pred rokmi dávno dávno som riešil takú vec na inom fore a problém bol v orange že nejako sa im miešali stránky a ludom vrátilo sem tam cudziu stránku niekde s cache orange serveru.
  •  

Menion

eh, to si vůbec neumím představit jak je to možné .. no tak ještě že to bylo jen tohle :).
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •