Offline mapy mapy.cz

Started by mener, July 19, 2013, 14:59:27

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mener

Když teď jdou stahovat offline mapy z mapy.cz, bude možné tyto stejné mapy stahnout do locusu?
  •  

Menion

#1
šance je nulová, bohužel
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Kroko_CZ

#2
a už slyším ... a proč když je "zdarma" ke stažení...
Ano je zdarma ke stažení ALE, pouze a jedině s aplikací MAPY.CZ, jinak je zpoplatněno.
backup BackuP BACKUP
  •  

dvzd

#3
Ta ofline mapa nefunguje ani s aplikací Smartmaps, když to je ze stejné stáje?
  •  

Menion

#4
určitě ne. mapy.cz si hraje trošku na vlastním písečku. Firmu PLANstudio (která dělá smartMaps) koupil seznam před rokem, hlavně aby nemusel platit licenční poplatky za mapy a měl je privátně k dispozici. Ostatní činnosti teď už dceřinné firmy PLANstudio ho prostě nezajímají, tzn. ani aplikace SmartMaps.

Tohle není 100% informace přímo od šéfa mapy.cz, nicméně vychází mi to jako celkem logické zdůvodnění toho jak to je i toho co jsem se dozvěděl při komunikaci s jedním kamarádem právě z PLANStudia ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

dvzd

#5
Tak to je voničem, když ta aplikace mapy.cz kromě zobrazení mapy vlastně ani nic neumí.
  •  

micska

#6
No, úplně "voničem" to není. Je to jediná šance, jak dostat slušnou offline mapu do jablek. Ale to je, uznávám, zcelka offtopic :)
  •  

dvzd

#7
To je neco jineho, uzivatele iphonu jsou na omezeni zvykli. :grin:
  •  

Bucky Kid

#8
A v čem jsou ty mapy z mapy.cz lepší než ty které se dají do RMaps stáhnout v Mobacu? Mám dojem že je to ten týž mapový podklad.
  •  

pardus116

#9
veliký rozdíl je ve velikosti.... mapy.cz používají vektorový podklad... rendrovaný přímo v telefonu... viz.. http://navigovat.mobilmania.cz/ShowArti ... le=1323906
  •  

Bucky Kid

#10
Sakra jen 317MB a bezztrátová kvalita, no je to velmi lákavé ;P
Snad se někomu šikovnému dřív nebo později podaří zkonvertovat to do mapsforge formátu.
  •  

Menion

#11
pánové šance je opravdu malá :). Já spíše doufám že OSM mapy svojí kvalitou překonají mapy seznamu a tohle již nebude třeba ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Lugen

#12
Alespon online  ;)


Kdo chce muze si sam najit jak....
  •  

dvzd

  •  

Menion

Pánové, zakázát vám tohle činnost nemohu, ale alespoň vás poprosím ať ty neoficiální servery necucáváte příliš, akorát to poškodí pověst Locusu protože to odneseme my (tým za Locusem) a ne jednotlivci jakožto vy. Díky za pochopení
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •