Problém s vektorovýma mapami V3

Started by renegades777, July 03, 2013, 20:35:41

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

renegades777

Dnes jsem opakovaně stáhl aktualizované (1.7.2013) vektorové mapy V3 z uložo, kde jsou ke stažení.Můžu jen napsat, že nejdou otevřít. Na kartě jsou vidět  a když se po stažení a otevření vektorových map snaží načíst, tak to pak napíše, že nejdou otevřít a už pak v Locusu nejsou vidět.Tak se chci zeptat, jestli to dělá ještě někomu.
Starší V3 ty jedou v pohodě.
Díky.
  •  

Menion

#1
jo kamaráde, to ti asi nepomůžu :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

daisy

#2
Dnes jsem opakovaně stáhl aktualizované (1.7.2013) vektorové mapy V3 z uložo, kde jsou ke stažení.Můžu jen napsat, že nejdou otevřít. Na kartě jsou vidět a když se po stažení a otevření vektorových map snaží načíst, tak to pak napíše, že nejdou otevřít a už pak v Locusu nejsou vidět.Tak se chci zeptat, jestli to dělá ještě někomu.
Starší V3 ty jedou v pohodě.
daisy
  •  

renegades777

#3
Kamaráde(ko).
Nemusel(a) jsi kopírovat můj příspěvek, ale jen napsat příspěvek k mému příspěvku.
Tam jsi ses mohl(a) dočíst vzkaz od meniona k tomuto příspěvku.
  •  

Menion

#4
no nevím co tu řešíte za problém, nicméně

pokud něco stahuju z ulož.to a ve výsledku to nefunguje, tak
1. bych to zkusil stáhnout znovu
2. případně zeptal bych se na místě kde jsem vzal odkaz, zda to ostatním funguje
3. zkusit bych vyhledat jiný zdroj
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

renegades777

#5
Odkaz na vektorové mapy je od zde.
http://gpsfreemaps.net/mapy/archiv-map-pro-locus
Od tud stahuji vektorové mapy. Pokud si dobře pamatuji, tak odkaz na stahování vektorových map již zde byl na forum zmiňován a ty mapy právě stahuji od tud.
Ten původní odkaz je z tohoto příspěvku
viewtopic.php?f=28&t=2095
proto se zde na foru ptám zda má někdo problém. Kdyby zde odkaz nebyl, tak bych se díval někde jinde.
Zkoušel jsem to několikrát, ale bez úspěchu a to jsem locus přeinstaloval.
A ještě jedna otázka. Před časem jsem se ptal na centrování osobních map. Napsal jsem odkaz na mapu (na přání), která bez problému fungovala do verze 2.10 v pohodě. Od té doby, jak jsem zde již napsal v tomto příspěvku
viewtopic.php?f=28&t=3157
dělá problémy. Je to již tři týdny a odpověď nikde. Proto se ptám, jak dopadlo to odskoušení.
  •  

Bucky Kid

#6
Vyzkoušel si i mapy z paws.cz? Jestli ti nejdou otevřít ani ty tak je problém někde v tvém telefonu a jestli půjdou zobrazit tak je problém s mapami na ulož.to.

Sent from LT22i using Tapatalk 2
  •  

renegades777

#7
Ostatní jedou. Proto jsem právě napsal jen V3. S ostatníma  nebyl nikdy problém.
  •  

Menion

#8
ty ostatní jsou taky mapy typu V3. Starší verze 2 už snad nikde ani není ...

pokud ti jiné jedou, tak je to jak píše Bucky Kid .. problém s mapami na ulož.to
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •