Dlouhé načítání vektorových map po aktualizaci 2.12.0

Started by renegades777, May 27, 2013, 04:49:27

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Menion

kodeine, to musí být pocit :)

vyhrabal jsem jeden starší telefon na kterém naštestí byla 2.12.0 taky pomalá. Ta poslední test verze a i tahle nová viewtopic.php?f=25&t=3112#p20936 tam běhají rychle. Pak tedy nechápu, že někomu z vás to stále zlobí ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Pcmann

Ahojky,
Včera jsem vyzkoušel  aktualizaci 2.12.0 a nezdálo se mi že by načítání a překreslování vektorových map bylo pomalé. Zkoušel jsem starou mapu, kterou používám na Wherigo i nové mapy zakoupené v Locusu. Vyzkoušel jsem i poslední beta aktualizaci a přijde mi že je to stejné, žádné zpomalení nepozoruji. Používám HTC Evo a  Android 4.0.3.
  •  

renegades777

Zkusil jsem ještě jednu možnost a tou je úplné odinstalování. Vyčistil jsem to a znova nainstaloval novou verzi. Dal do toho mapy a bylo to jen o trochu rychlejší, ale ne omoc. Tak nevím, kde může být zakopaný pes. Mám Huawei U8815, android 4.0.3, 1Gh, RAM 387MB.Volná RAM je kolem 100MB. Pak jsem tam dal předcházející verzi a ta je vpohodě.Vše je na SDHC kartě 16Gb., Kde mám neustále volno 4GB, takže prostor tam je.
Ještě jsem zkusil i jiný program na mapy, který používá mapy na principu vektorových (Maps With), a ten šlape taky v pohodě a rychle.
  •  

Menion

díky Pcmanne, bohužel to zpomalení nepostihuje každého a vypadá že jen čechy :), jinou spojitost v tom nevidím

@renegades777: tou novou verzí myslíš tady tu z fóra 2.12.0.3 nebo z Google Play? Zkus prosím tuhle test verzi viewtopic.php?f=25&t=3112#p20936 .. to prostě musí fungovat. Dva uživatelé kterým jsem ji posílal po mailu už potvrdili že to šlape jak má ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

renegades777

Ta testovací verze šlape dobře a načítání vektor. map je stejně rychlé jako u verze 2.11. Rád bych se jen zeptal, kdy bude na google play její aktualizace. Jinak moc díky.
  •  

Menion

tak to rád slyším ... to jsem sám překvapen co vše má na výkon vliv. ..

ještě budu opravovat nějaké detaily ale rád bych někdy v neděli, pondělí max úterý vydal verzi ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Lugen

čím to bylo?
  •  

renegades777

Také jsem se chtěl zeptat. Jinak díky za dobrou zprávu.
  •  

Menion

no jediné co jsem změnil bylo přidání

thread.setPriority(Thread.MIN_PRIORITY);
do vlákna které generuje samotné dlaždice. Doufal jsem že to trošku zrychlí pohyb s mapou na úkor rychlosti generování dlaždic, ale tohle bylo trošku moc ... zajímavé je spíše jak se to chová různě. Nevadí ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Čelda

Taky potvrzuju, že mně vektorové mapy ve 2.12.0 jedou zoufale pomalu  :(  a taky mně to verze 2.12.0.3 úspěšně řeší !  :)
  •  

Menion

perfekt. díky všem. ještě budu ladit ať tam nejsou chyby co nevidět vypustím opravnou verzi
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Kroko_CZ

Stažena, oficiální aktualizace a vektorové mapy opět v pořádku, dobrá práce
backup BackuP BACKUP
  •  

renegades777

Díky za velmi dobroi práci a opravu Locus. Staženo a odskoušeno. Perfektní práce.
  •