POI Alert v notifikacni liste

Started by Lukass, May 06, 2013, 12:12:33

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Lukass

Ahoj, jsem dlouholetym uzivatelem Locusu Pro a vsechno  funguje k naprosty spokojenosti. Mel bych vsak jednu zadost ohledne funkce POI Alert. Bylo by mozne, aby se jakykoliv POI Alert zobrazil i na notifikacni liste? Jsem majitelem hodinek Pebble a ty maji moznost (s externim programkem) jakykoukoliv notifikaci z listy zobrazit i na displayi hodinek. Funguje to bezvadne u Track recording, kdy se mi v predem nastavenych intervalech zobrazuje info o tracku( vzdalenost, cas a pod.) Avsak pro POI Alert se mi zobrazi pouze ze funkce byla zapnuta/vypnuta, ale kdyz se priblizim k POI, vlastni Alert se zobrazi pouze na telefonu v Locusu. Samozrejme ze tato funkce neni pro kazdeho, bylo by to pouze volitelne, zda ji chci posilat na notification bar nebo ne...Idealni by byla zprava ve tvaru: Locus POI Alert - Nazev POI...a momentalni vzdalenost od POI. Jeste lip kdyby se notifikace obnovovala treba kazdych 5-10 vterin. Verim, ze by to pro kouzelnika Meniona nemel byt problem a urcite by ji ocenili i dalsi majitele hodinek Pebble a podobnych...Dekuji za kladne vyrizeni :-)


Dekuji za odpovedi a preju hodne zdaru s touto super aplikaci.
  •  

Lukass

#1
I created a corresponding post on GetSatisfaction: https://getsatisfaction.com/locus/topic ... cation_bar
  •  

hasic1

#2
ahoj stal som sa tiež majitelom hodiniek PEBBLE a chcem sa opítať aké máš doterajšie skúsenosti v spojení s programom Locus Ďakujem
  •