Šipka do dashboardu

Started by Milancer, April 14, 2013, 21:12:46

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Milancer

Ahoj, nešla by přidat do dashboadu klasická šipka, směr k cíli? Pro geocaching by to bylo hodně užitečné. Menší šipka přímo v mapě by vyřešila stálé přepínání do kompasu a hlavně by se dala nastavit výrazná barva. Červená šipka kompasu na slunci splývá s pozadím a musí se hodně svítit, což  hodně žere baterky. Díky.
  •  

Menion

#1
Ahoj,
  už jsem odpovídal na geocaching fóru, nicméně i zde - rád bych, je to v plánu, jen prozatím byly důležitější věci, ale kdo si počká ... ;)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Milancer

#2
Díky moc za odpověď. Budu se těšit. Mezitím jsem se trochu pohrabal v obchodu a našel jsem custom screen pro geocaching. Tam je pěkná šipka v mapě, kterou jsem si přebarvil na zeleno. Jenže v té obrazovce nejde v podstatě nic jiného udělat, takže se musí vypínat :x Na dashboard to nemá.
  •  

Menion

#3
jop, Custom screeny byl můj první pokus pro nějaké vlastní obrazovky. Nicméně pokus sice funkční ale tak komplikovaný na výrobu, že neměl šanci. Dashboard je yslím budoucnost takže tam určitě nějaké věci dodělávat budu
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Milancer

#4
Chápu, že šipka, tedy grafická věc, půjde do dashboardu asi dost špatně. Napadlo mě, že by šel určit směr k cíli textově, hodinovou hodnotou. Číslice 1 - 12 by určovala na který hodině je cíl. Sice by to bylo po 30° ale pro představu kam jít by to mohlo stačit. Jen nevím, jestli by tuto možnost ještě někdo využil :D
  •  

Menion

#5
neboj i šipka bude. Tedy alespoň je to rozhodně v plánu ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •