nejde prihlaseni na geocaching pomoooc

Started by lleguan, February 06, 2013, 23:44:12

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Axel

#15
Quote from: "menion"U tebe je problém prostě s add-onem jak píše dvzd. Více informací o tomhle je přímo na stránkách add-onu http://geocaching4locus.eu/

Len maly workaround, ktory sice nic neriesi, ale aspon pomaha: zapnut Locus ako service, nalogovat sa a nechat Locus proste bezat na pozadi. Prihlasenie vtedy vydrzi dlhsie ako tych 30 minut do expiracie session na gc.com.
Druhy workaround: ak sa pri autentifikacii vypise hlaska, ze session expired, treba kompletne vypnut (nie iba minimalizovat) browser (opera mobile) a spustit autentifikaciu nanovo.
  •  

sofffos

#16
Chcel by som sa spytat ze v akom stave je prerabka pluginu, pretoze mne by tie tri kesky nevadili, dal by som si asi premium na geocaching.com, len chcem to riesit az potom ked bude jasne ako to bude fungovat. uz som zvyknuty na locus, a nechce sa mi prisposobovat nejakemu novemu programu, a uz pomali zacina sezona.
  •  

Menion

#17
čerstvé zprávy přímo od autora add-onu viewtopic.php?f=44&t=549&start=240#p19788
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Mek

#18
Jasne. Uz sa tam niekto stazuje, ze sa mu neda stiahnut viac ako 3 kesky, je tak? V tom pripade nie je dovod aktualizovat :|
Do you like Scrabble? You can play on SKREBL.EU (my personal project) - free, various language versions available!
  •  

Menion

#19
jo je to tak, je to naprsoto běžné ve všech aplikacích které využívají legálně Groundspeak API. Je to prostě omezení na jejich straně pro basic členy tak aby donutili lidi platit ... :
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Miki-cz

#20
S napětím čekám, jestli bude mít tato omezení i oficiální aplikace, kterou "prodává" Groundspeak. Jinak už v létě 2012 jsem se setkal s omezením na 3 keše denně u aplikace pro Symbian. No nic kačeři, šetříme na prémiové členství :-), i když bych raději zaplatil komukoliv jinému stejnou částku, kdybych se bez tohoto členství obešel ... to už z principu.
  •  

Menion

#21
nene tahle appka to nemá, to ti můžu říci hned. Celý problém u Arcaa byl, jestli jsem to dobře pochopil, právě v tom, že se vydával za tu jejich oficiální apku, takže proto tam ty limity nebyli ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Miki-cz

#22
Tak dnes vyšla aktualizace na C:Geo, jsem zvědavý, jestli borci z Groundspeaku dohnali i je k omezení počtu stažených keší, ale nemám odvahu to prubnout, takže počkám na komentáře.
  •  

Menion

#23
určitě nedohnali. c:geo stahuje komplet celé webové stránky, takže na ně se žádný limit vztahovat nemůže. daň za to je, že celé c:geo je tak strašně pomaléééé a sosá z internetu cca 5x (možná i více) dat
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

sluny

#24
No jo, ale aspoň stahuje...
  •