Automaticke zobrazenie additional waypoints

Started by Axel, November 09, 2012, 23:35:09

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Axel

Zdravim,
akym sposobom by malo fungovat zaskrtavatko "automatic waypoint loading" ? Moja predstava je taka, ze sa mi v mape automaticky zobrazuju pridavne waypoints (parking, vyhliadka, odbocka,..) ku stiahnutym (resp. iba online zobrazenym a kliknutym) geocaches. U mna sa vsak nic nedeje, pre zobrazenie doplnkovych waypoints musim ist do listingu, kliknut na waypoints, show all a nasledne ich vidim. Po minimalizovani (nie vypnuti) Locusu su vsak po par minutach prec a proces musim zopakovat...
Robim nieco zle, chapem nieco zle alebo je to fakt bug? Vysledovat sa mi nic nepodarilo, aj ked to odfajknem, tak sa telefon sprava rovnako.
Telefon z profilu, najnovsia PRO verzia.
  •  

Menion

#1
Ahoj Axeli,
   hraju si s tím a vypadá že to funguje korektně jen pro kešky načítané přímo z Locusí databáze. Opravil jsem to a v další verzi to snad bude fungovat korektně i na data u add-onů. Počítej jen, že pokud si budeš posílat z G4L addonu jen taková ta "jednoduchá data", tak v nich waypointy nejsou, takže to stejně nebude fungovat
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Axel

#2
Vdaka za info. Cez G4L stahujem plne data (aj ked obrazky (najme spoilery) musim niekedy rucne cez offline-izer, lebo v listingu proste nie su).
Odsledujem na najnovsej verzii a pripadne dam report. Este raz vdaka
  •