Nový vzhled locusu - chybičky

Started by Lugen, August 26, 2012, 12:52:46

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Lugen

Zdravím.
Včera se mi stáhnul nový Locus. Je to jiné ano, musím si zvyknout...
Ale hned když jsem chtěl přepnout na offline mapy, které používám, tak krom toho, že tam chybí některé záložky, také  blbne rolování mezi mapami, trhá se a nedorolovává. Možná způsobeno tou dynamickou šířkou... :?:

K tomu bych měl ještě malinkatej návrh. Stane se, že člověk si stáhne novou verzi, ve které se najde nějaká chybka, jejíž oprava samozřejmě nějakou dobu trvá. Mezitím ale locus potřebuji a starou verzi jsem si nezazálohoval. Byla by možnost zde na stránkách vždy stáhnout  jednu nebo dvě starší verze zpět?

Díky L.
  •  

Menion

#1
zdravím,
  možnosti jsou spíše přes PM, raději ale dělám opravu problému hned s tím že člověku pošlu verzi k otestování zda je vše v pořádku :)

  zdrovna v tomhle případě je to bota CM romky (ta dynamická šiřka) protože obrazovka má být jako celá obrazovka, ne jako dialog! Můžeš mi prosím vyzkoušet tuhle test verzi, kde to snad už bude v pořádku? Děkuji

https://dl.dropbox.com/u/8015949/Locus% ... .6.0.2.apk
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Lugen

#2
Tady je to ok  ;)
Díky
  •  

Menion

#3
takže Správce map stejně jako Správce dat jsou jako normální obrazovky a ne jako dialog jo? Perfekt, děkuji za vyzkoušení
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Lugen

#4
Správce  dat na první pohled vypadal vpořádku, jen se při importu nové věci nenaimportovali, ale v nové testovací verzi je to také vpořádku. ;)
  •