Špatné zoomování po přechodu z offline na vektor

Started by Zerthe, August 12, 2012, 01:20:34

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zerthe

Chtěla bych se zeptat - má někdo stejnou zkušenost s tímto? Po upgradu na 2.5.3 jsem si všimla, že když u offline mapy dosáhnu největšího přiblížení a poté dál přibližuji, tak už se samozřejmě nemůže přepnout na další vrstvu a místo toho Locus zvětšuje poslední možnou. To je OK a líbí se mi to. Avšak když z takto zvětšené mapy přepnu na vektorovou, zobrazí se taktéž její zvětšená vel.16 (jako u offline mapy) a jakoby "rozpixlovaná, přitom u vektorových mám k dispozici maximální přiblížení 21. Aby se přiblížení vektorové na 21 po přepnutí z offline map správně zobrazovala, musím vždy oddálit na 16-ku (která je maximem pro offline mapu) a pak znovu přiblížit, pak je to zas OK. Je to vlastnost anebo nějaká chybka?
  •  

Menion

ahoj,
  určitě chyba. Děkuju za report, obratem opravím
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Zerthe

Já děkuju  :)
  •  

Menion

no preferuju děkování až když je problém vyřešen :). V tomhle případě:
1. máš poslední verzi 2.5.6?
2. postupuješ - zvolím nějakou staženou mapu (SQL ze záložky osobní), zazoomovuju na maximum, pak na 800% zvětšení, pak přepnu na vektorovou ..  a jsem na tom posledním zoomu té offline mapy ale bez zvětšení! Ještě jsem to myslím před poslední verzí upravoval tak se prosím podívej jak jsi na tom. Nedaří se mi totiž tento neduh nasimulovat a funguje to u mě v pořádku
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Kroko_CZ

V poslední verzi 2.5.6 to mám taky v pořádku. Dám turistickou SmartMaps 1:40000, zamknu vrstvu, zvětšuji /mám zobrazené měřítko/a dojedu až na 55m, přepnu na vektorovou a ta "skočí" na poslední nezamčený zoom 250m.
backup BackuP BACKUP
  •  

Zerthe

Quote from: "menion"no preferuju děkování až když je problém vyřešen :). V tomhle případě:
1. máš poslední verzi 2.5.6?
2. postupuješ - zvolím nějakou staženou mapu (SQL ze záložky osobní), zazoomovuju na maximum, pak na 800% zvětšení, pak přepnu na vektorovou ..  a jsem na tom posledním zoomu té offline mapy ale bez zvětšení! Ještě jsem to myslím před poslední verzí upravoval tak se prosím podívej jak jsi na tom. Nedaří se mi totiž tento neduh nasimulovat a funguje to u mě v pořádku

1.) ááno  :)
2.) přesně tak a je to už OK. Nebyla jsem si jistá, jestli se ten problém nepřenesl i do pozdějších verzí než kterou jsem měla nainstalovanou - a tak jsem čekala s instalací, dokud jsem se neujistila, že v té poslední je to už opraveno (možná i v těch předešlých)
(mimochodem nechápu, jak stíháš reagovat na všech fórech  :shock: Tak ještě jednou moc dík!
  •  

Menion

tak perfekt :), není zač! No občas taky nestíhám a je třeba mě uhánět vícekrát abych odpověděl ale snažím se no :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •