Koupě map za kredit

Started by molak, July 29, 2012, 13:58:17

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

molak

#30
Tak jsem to zkusil podle návodu na instalaci, stáhnul jsem asi 300 mb soubor, z telefonu Smartmapy odinstaloval a vymazal i složku, povoli instalaci z jiných zdrojů než z Marketu, ale objeví se mi tabulka: "Nebyl nalezen cíl k instalaci. Přejete si zobrazit návod?"
Už fakt nevím, co s tím...
  •  

molak

#31
Tak pravděpodobně bude problém v tom, že SGS3 se nedá připojit k PC jako Mass Storage. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti, případně nemohl by mi někdo poradit nějaké řešení?
Díky moc
  •  

Kroko_CZ

#32
Už jsem ti odpovídal na androidforu ... zde je víc informací od tebe , takže jedinou chybu vidím v tom že nemáš instalované ovladače, nainstaluj si od Smasungu apliakaci Kies. S3 rozhodně jde připojit k PC jako mass storage, jak by jsi tam třeba kopíroval hudbu, nebo stahoval fotky, ale bez ovladačů to nepůjde.

P.S. Ale to už jsme fakt hodně mimo téma ....
backup BackuP BACKUP
  •  

Menion

#33
nevím zda SGS3 jde nebo nejde, ale obecně ten 300MB instalátor musí naisntalovat mapy na nějaké SD "zařízení". Takže buď připojit SGS3 jako mass storage, nebo vyndat SD kartu a připojit jí přes čtečku k počítači. Pak ten instalátor bude fungovat ... předpokládám
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

molak

#34
Tak mapy jsou opravdu vynikajici. Jen jsem se chtel zeptat, jestli se v te podrobne mape jdou nejak vyhledavat ulice. Kdyz dam v Locusu hledej a zadam nazev ulice nenajde mi to.
Diky
  •  

Hanka

#35
Dobrý den,

adresu je možné v Locusu vyhledávat pouze online. Posílám odkaz na manuál, kde se o této funkci dočtete více http://docs.locusmap.eu/doku.php/cz:manual:search
  •