Simulace rychlosti v plánu

Started by leonell, July 15, 2012, 15:14:19

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

leonell

Ahoj,
občas (připouštím že zřídka) by se mohlo hodit u plánované trasy mít vyplněn čas, k čemuž by se musela zadat průměrná rychlost a případně počáteční čas. Výhodou by bylo, že by pak u takové trasy/stopy bylo vidět kdy asi kde člověk bude. Bylo by to nepřesné, ale lepší než počítat ručně. Dneska to vyplňuje u plánu (logicky) nuly.

Teoreticky by se tím otevřela možnost porovnání plán vs realita na trase, kdy bych mohl spárovat plán a záznam a viděl bych,že jsem deset minut pozadu proti plánu a pokud nepřidám tak vláčku tak akorát zamávám. Mimochodem, toto by byla z hlediska aplikace analogie jistého přání, co sem kdysi někdo dal a asi se to neujalo - porovnání více stop. Pokud někdo jezdí "tréninkově" na chalupě pořád stejnou stopu, tak by mu to ukazovalo čas oproti jinému záznamu. Ale spíš mi jde opravdu o tu první věc - vědět kdy asi budu v kterém místě trasy, pokud půjdu průměrnou rychlostí.

A jestli mi zase řekneš, že jsem přehlédl volbu "Plán", "Doplnění rychlosti" na horní liště vlevo tak už sem fakt nic psát nebudu :) :) :)

L.
  •  

Menion

#1
Zdravím,
  no prosímtě tohle teda v Locusu není :). Nicméně "vědět kdy asi budu v kterém místě trasy, pokud půjdu průměrnou rychlostí" hlavně por pěší výlety zní celkem rozumně. Budu pracovat na nějakém autdolplňování výškového profilu takže tohle k tomu zkusím nějak přidat pokud nezapomenu
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •