Rozdělení / odmazání stopy

Started by leonell, July 08, 2012, 17:03:28

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

leonell

Ahoj,
stalo se nevyhnutelné :) a na Šumavě jsem na jedné stopě z deseti zapomněl zastavit nahrávání a tak jsem z pěší dvoukilometrové procházky měl dvaceti kilometrový záznam s průměrnou rychlostí 40 kmh (přejezd autem).
Nenašel jsem, zda je možné vybrat bod na trase a vše za ním odmazat či takto rozdělit stopu na dvě (a případně druhou celou smazat).
Asi půjde nějak zeditovat GPX na pécéčku, ale dávám to sem, páč se to myslím může poměrně snadno stát.

Jinak musím říci, že Locus nezklamal - dokonce ho vzala na milost konzervativní přítelkyně, dosud pevně trvající na tom, že správný turista má mít papírovou mapu :) Na naše večerní rozbory tras nad Locusem v jisté nejmenované restauraci budu dlouho vzpomínat :)
  •  

Menion

#1
hehe, roztomilé :) Tak věřím že nezklame ani teď.

Zobraz si tu "spatnou" trasu na mapě a klikni někam k místu kde by jsi ji chtěl odmazat. Mapa by se ti měla na bod vycentrovat. Nyní se taky na levé straně objeví paněl se čtyřmi tlačítko. Spodní dvě šipky ti umožní se přesouvat mezi dvěma body, to aby jsi mohl přesně vybrat který chceš mít aktivní, a pod tlačítkem "nástroje" najdeš co potřebuješ ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

leonell

#2
Díky, to je ono. Nechápu,že jsem si toho nevšiml, když jsem to hledal.
  •