Tablet nevidí SQL mapy

Started by MAO_CZ, June 27, 2012, 09:28:37

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MAO_CZ

Ahoj, mam koupenou Pro verzi (vzdy nejnovejsi verzi).

Na telefonu Samsung Galaxy S III vse funguje spravne, ale tablet Samsung Galaxy tab 7.7 nevidí SQl mapy (turisticka ČR).

Mapy mam ve stejne slozce jako vectorove mapy a ty oba pristroje vidi v poradku, nastaveni mam zalohovane a obnovene prave z telefonu do tabletu abych ho mel stejne.

Nevite vsem muze byt problem?

Jeste mne napadlo zda nemuze byt problem v OS, na telefonu mam 4.0 a na tebletu zatim 3.2.

Diky za radu MAO
  •  

Menion

#1
no to by i mohl být problém. Android má v sobě knihovnu na čtení SQLite map, a pokud jsi mapu vyrobil v novější verzi telefonu nebo v nějakém jiném programu co má právě tu novější verzi knihovny pro SQLite, pak by to nemuselo fungovat. Ovládáš trošku angličtinu? Pak doporučuji zkusit tenhle postup, mohlo by to pomoci http://docs.locusmap.eu/doku.php/manual ... g_sql_maps
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

MAO_CZ

#2
Anglistinu ovladam, takze dnes vecer po rpaci to zkusim, pouze podotknu ze mapy nebyly vytvarene v telefonu, v telefonu bylo vytvorene pouze nastaveni a to bylo prenesene do tabletu.

Ale zkusim a dam vedet.

Diky za rychlou reakci.
  •  

MAO_CZ

#3
Tak nejak jsem nepochodil, nejak jsem neprisel na to jak potom tu zmenu ulozit...
  •  

Menion

#4
no tma by měl stačit jen ten poslední krok "in manager menu press Database → Close Database * map file should be fixed and saved now, so you should simply copy it into valid place on your phone". Pak by upravená databáze měla být uložená a měla by korektně fungovat
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

MAO_CZ

#5
no jasny delam vse podle navodu ale kdyz dam close database tak s vyslednym souborem se nic nestane, nepreulozi se a ani se nevytvori kopie...
  •  

MAO_CZ

#6
Tak už to ani nemá cenu řešit protože můj tablet dostává 4.0.4 Androida a bude klid :-)
  •  

Menion

#7
jee promiň, já na tenhle topic dočista zapoměl. No tak dobrý že bude update, kromě zrychlení se snad vyřeší i tenhle problém. Jestli ne, napiš a zkusíme to vyřešit ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •