posunutá SmartMaps

Started by micska, June 26, 2012, 08:13:39

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

micska

Ahoj, díky za super aplikaci!
Mám problémy se online SmartMaps. Celá mapa byla včera posunutá o 500m na sever, v neděli pro změnu na jih, to jsem ale nebyl schopen změřit o kolik, odhadem 300m. Teď je to v pořádku. Ostatní mapy fungují OK. Locus PRO 2.4.3. To tak blbne u Smartmaps mapový server?

Hezký den!
  •  

Menion

#1
heh, to je docela vtipný. Server snad nemůže zlobit tímhle způsobem, takže bych viděl vinu na Locusu. Dělalo ti to na jednom konkrétním území v různých zoomech?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

micska

#2
dělalo mi to na různých územích, včera Praha, v neděli Novohradské hory. Včera při geocachingu při zapnuté Live map, zvětšení 16 (ale stejně i při přepnutí na jiný zoom), v neděli při aktivní navigaci, což mne trochu zlobilo, protože jet lesem se mi moc nechtělo ;) Myslím, že zoom 15, to jsem za jízdy víc nezkoumal. :-(

Dřív jsem si nikdy, tedy mimo již řešeného blikání, žádných problémů s online Smartmaps nevšiml
  •  

Menion

#3
je fakt že já to testuju v podstatě jen od stolu. Porvětrám mapky taky někdy venku :)

jinak problikávání jsem snad konečně opravil. Byl tam docela zásadní problém, teď by to navíc mělo být i o něco rychlejší.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

micska

#4
Quote from: "menion"je fakt že já to testuju v podstatě jen od stolu. Porvětrám mapky taky někdy venku :)

jinak problikávání jsem snad konečně opravil. Byl tam docela zásadní problém, teď by to navíc mělo být i o něco rychlejší.

 Skvělá zpráva  :D

Existuje možnost, jak uložit stav Locusu v okamžiku, kde dělá nějaké problémy? Abych Ti nějak pomohl najít ev. bug
  •  

dvzd

#5
Jo, aplikací CatLog. V okamžiku problému to spustíš a pak uložíš log.
//https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nolanlawson.logcat
  •  

Menion

#6
přesně tak, ale je to použitelné v podstatě hlavně pokud ti aplikace vysloveně spadne s takovou tou chybovou hláškou (tzv. Force Close) nebo pokud při nějaké činnosti opakovaně dělá neplechu. Každopádně já už říkám že CatLogem se nic nezkazí, naopak :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

micska

#7
Quote from: "dvzd"Jo, aplikací CatLog. V okamžiku problému to spustíš a pak uložíš log.
//https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nolanlawson.logcat
OK, jdu na to.
  •