Aktualizace vše bodů (keší) v databazi

Started by micska, June 15, 2012, 13:29:10

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

micska

Ahoj, mam dotaz, je možné, že už se to tu řešilo, ale nemohu to dohledat ani zde ani jako funkci v Locusu.
Zkusim to popsat: Pokud otevřu detaily bodu, v nástrojích je i volba "Aktualizovat keš" (hádám, že přes Arcaouv addon)

Je způsob, jak aktualizovat najednou více keší jedné kategorie - tedy v Category vyberu - zatrhnu _n_ keší  a takto vybrané keše nechat nějakým způsobem najednou aktualizovat?

Pokud to nyní nejde, je to technologicky obtížné toto implemetovat?

Díky za skvělý program i dokonalou podporu!  :D
  •  

Menion

#1
zatím nejde, je to něco co už po mě Arcao chtěl před relativně dávnou dobou ale ještě jsem se k tomu nedostal. Tudíž je to v plánu, visí to na mě ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

micska

#2
Quote from: "menion"zatím nejde, je to něco co už po mě Arcao chtěl před relativně dávnou dobou ale ještě jsem se k tomu nedostal. Tudíž je to v plánu, visí to na mě ...

Tak to je výborná zpráva  :) už se nemohu dočkat
  •  

psuk

#3
tak sup sup, to bude killer feature  8-)
  •  

Menion

#4
u mě hotovo, teď musí Arcao či jiní ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

micska

#5
Zcela mimochodem jsem zjistil, že při verzích Locusu 2.5.6 a Geocaching4Locus 1.4.2.2 funguje aktualizace více cachí najednou  8-)
Skvělá práce, pánové, díky!!!!  :D
  •  

Menion

#6
no ještě to stále chce různá potvrzování do které databáze atd. ale to doladíme :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

micska

#7
Quote from: "menion"no ještě to stále chce různá potvrzování do které databáze atd. ale to doladíme :)

Nevím, to menu výběru databáze mne nijak nepřekvapilo, protože, když výběr bodů umožňuje filtrovat podle různých kriterií, tak ten krok, jestli z toho člověk nechce novou db nebo připojit k nějaké jiné, mi přijde docela logický. Ať tak či tak, skvělá funkce, díky :)
  •  

Zerthe

#8
tak to je super :)
  •