JAK ULOŽIT VŠECHNY KEŠKY NAJEDNOU ?

Started by kokosac, May 07, 2012, 16:59:41

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kokosac

Jak mám uložit všechny kešky NAJEDNOU co jsem si stáhnul z Geocaching4locus? Nechce se mi tolik kešek klikat po jednom. Děkuju za odpověd :-)
  •  

dvzd

#1
A v jakém formátu je to stažené? Jestli GPX, tak standardně přes volbu import.
  •  

Menion

#2
předpokládám že jsi si je načetl přes ten addon. Je třeba přímo v addonu nastavit aby se keše naimportovaly a ne jen zobrazily
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

tezzhon

#3
ahoj, mohla bych se zeptat, kdyz si stahnu kesky pres addon, dam naimportovat, tak jak si stahnu k tomu i ty obrazky ?? ty se mi stahnou az kdyz kliknu na jednotlivou naimportovanou kesku a musim byt samozrejme online, takze musim chodit jednu po jedne. Pritom tam listing je, ale chybi jen ty obrazky. Pak se odpojim a znovu otevru kesku a obrazky se normalne nacitaji....a v nastaveni mam odkliknuto " Pouze zakladni info"...
dekuju za odpoved
  •  

cz_bew

#4
Ahoj.
Soucasti GPXka (at uz stahnuteho pres Addon nebo treba z GeoGetu) obrazky nejsou nikdy. Ty se dohravaji "online", pokud je k dispozici pripojeni.
Pokud by jsi pouzival GeoGet a jeho doplnek, da se to poresit elegatne, pokud se nepletu.
  •  

dvzd

#5
Asi pleteš ne? Ten databázový soubor z Geogetu je také bez obrázků. Z Geogetu lze ale vyexportovat offline HTML listing a prohlížet to v mobilu přes internetový prohlížeč i s obrázky a offline.
  •  

cz_bew

#6
Quote from: "dvzd"Asi pleteš ne? Ten databázový soubor z Geogetu je také bez obrázků. Z Geogetu lze ale vyexportovat offline HTML listing a prohlížet to v mobilu přes internetový prohlížeč i s obrázky a offline.
Ahoj, jestli je to reakce na muj post, tak nepletu - pokud si z geogeti slozky zkopirujes do spravne slozky (krome samotne db), tak pak je schopny addon ukazat i ty dodatecne data ...
  •  

dvzd

#7
A co z které složky z Geogetu tedy mám nakopírovat do které složky v Locusu, aby mi Locus v listingu ukazoval i obrázky, i když nejsem on-line připojen k internetu?
  •  

cz_bew

#8
Quote from: "dvzd"A co z které složky z Geogetu tedy mám nakopírovat do které složky v Locusu, aby mi Locus v listingu ukazoval i obrázky, i když nejsem on-line připojen k internetu?
V nastaveni addon "GeoGet Database for Locus" je mimo cesty k db geogetu také "Přílohy keší z GeoGetu" a definovaná cesta. Takže TAM.

A zdrojova slozka z Geogetu by mela byt "attach".
Osobne to ale nepouzivam a jak se tak ted kolem toho divam dokola, je mozne za na to co potrebujes ty, to v tuhle chvili neni - Haluma trosku prepracovaval GeoGet, tak je mozne ze Kuratko, autor toho skriptu, na to zatim nesahal.
Od nove verze geogetu budou obrazky a vsechny dalsi veci v samostatne db, kterou by pak mohly externi programy pouzivat.
  •  

dvzd

#9
Hmmm, to by bylo dobré, a kdy to má být, ta nová verze GeoGetu?
  •  

cz_bew

#10
Quote from: "dvzd"Hmmm, to by bylo dobré, a kdy to má být, ta nová verze GeoGetu?
Nová verze GeoGetu uz vysla. Ted je mic spis na strane autoru doplnku ...
Jinak diskuse k tomu novemu GeoGetu tu - http://www.geocaching.cz/forum/viewthre ... rowstart=0
  •  

dvzd

#11
Hmmm, takže se tam vytvoří (když dám volbu "Seznam" >"ofline listingy") krom standardního databázového souboru geoget.db3 ještě dva další databázové soubory geoget.imc s obrázky a geoget.map s náhledovými mapami. Jenže ty obrázky a náhledové mapy se při tom nestáhnou z geocaching.com. Jsem stejně ani nepřišel na to, jak jednoduše v Geogetu stáhnout obrázky ke všem těm 2000 keškám, které tam mám. Neoboť listingy se stahují do Geogetu přes GeoJarry automaticky při stažení keší, ale obrázky ne, ty se stahují až při otevření listingu a to já vůbec nedělám a musel bych snad postupně otevřít všech 2000 listingů. Nebo je tam na to jiný fígl?
  •  

cz_bew

#12
Quote from: "dvzd"Hmmm, takže se tam vytvoří (když dám volbu "Seznam" >"ofline listingy") krom standardního databázového souboru geoget.db3 ještě dva další databázové soubory geoget.imc s obrázky a geoget.map s náhledovými mapami. Jenže ty obrázky a náhledové mapy se při tom nestáhnou z geocaching.com. Jsem stejně ani nepřišel na to, jak jednoduše v Geogetu stáhnout obrázky ke všem těm 2000 keškám, které tam mám. Neoboť listingy se stahují do Geogetu přes GeoJarry automaticky při stažení keší, ale obrázky ne, ty se stahují až při otevření listingu a to já vůbec nedělám a musel bych snad postupně otevřít všech 2000 listingů. Nebo je tam na to jiný fígl?
Myslim  ze je pokracovani diskuse tady mirne "offtopic", spis bych se presunul na gc.cz a pokracoval tam ...
  •