Jak odstranim duplicity,kategorii

Started by Homi, May 02, 2012, 14:02:52

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Homi

1) Pokud si najedu na ikonu kese, zobrazuji se mi 2x, jak odstranim duplicity?
2) Jak mi nekdo napovedel, nelze aktualizovat vice (vsechny) kese najednou, ale pouze po jedne. Objevil jsem moznost nacist najednou az 200 kesi (drive jsem jsem mel rozdelene po 20ti dle mista), takze by se timto zpusobem daly vsechny (200) "aktualizovat". Tedy vsechny smazat, a pak znova nacist. Takze i kdyz dam pres ruzne-vymazat cache data, kesky tam zustavaji. Kontrolu duplicit mam zapnutou. Jak tedy odstranim kategorii a vsechny data s ni spojene?
3) Pri procitani diskuzi jsem narazil na pojem spoiler, muze mi nekdo vysvetlit, co to je? (vim, co znamena u auta, filmu, her, ale tady tapu.
Dekuji za odpovedi.
Homi
  •  

babi

#1
Ve správci dat vybereš kategorie a pak už stačí na jakoukoliv kategorii ťapnout a tam je možnost smazat.
Spoiler u kešek, pokud jsem to dobře já pochopil jsou třeba nějaké fotky, které ti přímo ukazují kde je keška ukrytá. Nebo třeba přesný popis umístění.

Sent from somewhere using Tapatalk
  •  

Homi

#2
Moh bys mne jeste vice nakopnout?
Spustim na menu,zobrazi se mi 6 ikon (GPS, Data, Mapy..),vyberu data, zobrazi se mi obrazovka s 5 ikonama (Kategorie, Body, Stopy..), vyberu kategorie, Zobrazi se mi seznam kategorii s checkboxem, zaskrtnu kategorii (kterou bych chtel smazat), ale nic se nedeje (tedy na mape se zobrazi body), ale jak odstranim kategorii i s body? Asi jsem ve spatne nabidce?
Homi
  •  

Menion

#3
klikni na prostředek řádku v seznamu kategorií, ne na zaškrtávátko. tak dostaneš kontextovou nabídku
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Homi

#4
Asi mam zvlastni mobil, protoze to takhle nejde, ale ciste nahodou jsem objevil, ze to jde dvojklikem. Diky za navedeni.
Homi
  •