Smart Maps

Started by drowned, April 14, 2012, 13:01:40

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Menion

#60
jojo tomu rozumím, Locus prostě nenajde root adresář SmartMaps. Což je ale divné protože systém který na vyhledávání používám prostě standartně musí fungovat. No to Samsung zase něco udělal ... zkus prosím tohle, mělo by to fungovat https://dl.dropbox.com/u/8015949/2.5.2.2.apk
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

ormoru

#61
Mám ještě jiný dotaz k SmartMaps. Nabízejí podrobné 1:10000, turistické 1:25000 a silniční 1:100000. I když jsou všechny nainstalované, musí se mezi nimi přepínat. V originální smartmaps aplikaci se automaticky zoomuje mezi nimi. Šlo by toto i v Locusu?

Díky.
  •  

Menion

#62
je to rozhodně v plánu. V Locusu to není tak snadné, ale nějaký postup vymyslím, takže ano, je to funkčnost která rozhodně musí být a bude :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

slza14

#63
Díky moc. Už mapy ze smartmaps šlapou. A teď se ještě zeptám. Bylo by možno udělat fičuru, že bych celý adresář locus přesunul na sd kartu? Tedy, že by umístění nebylo /mnt/sdcard ale /mnt/extSdCard. Přeci jenom vnitřní pamět se rychle plní a na sd kartu bych si mohl nakopírovat všechny mnou vytvořené mapy. Díky za super podporu
  •  

Menion

#64
super ...

jinak tohle by mělo už fungovat s tou test verzí co jsem ti posílal. Ale jakmile to uděláš tak ti přestane korektně fungovat Pro verze co máš. Takže počkej na další release a pak bez problému vezmi celý Locus adresář a dej ho na kartu a bude to šlapat
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

slza14

#65
Super, šlape to jak má z sd karty. Ta free verze má plnou funkčnost do konce měsíce, tak do té doby snad upgrade bude ke stažení. Jinak jsem chtěl poděkovat za super přístup a kamaráda co také začíná s geocachingem jsem už přesvědčil do zakoupení plné verze. Tak ještě jednou díky a ať se daří.
  •  

Menion

#66
no není zač, ať se daří i tobě při používání a děkuji za "přesvědčení" :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

micska

#67
To jsem z toho jelen, zase to nefunguje :(
Stalo se to takto: Smartmaps Navigator (nebo jak se to jmenuje) se aktualizoval na novou verzi 2.0.4 a něco se pokazilo. Aplikace přestala vidět nainstalované mapy. Tvařila se jako Free verze. Hned jsem zkusil kouknout do Locusu a ani ten mapy nevidí :-(
Problem se Smartmaps jsem vyřešil downgradem na nižší verzi, ale mapy v Locusu se již neobjevily. Asi někde visí info o tom, že offline mapy nejsou s funkční licencí, ale nepomohla ani reinstalace Locusu. Zatím jsem nezkoušel smazat vše, co má s Locusem něco společného, možná by stačilo smazat jen nějaký konfigurační soubor.
Při startu Locusu se ten táří, že tam mapy jsou, takový ten přehled načítaných map proběhne, ale v osobních mapách se nezobrazí.

Díky za každou radu
  •  

Menion

#68
no to je hezký, co tam kluci zase vyvádějí. Na jakou verzi jsi u SmartMaps přešel? V locusu nemá moc co viset, jakmile jdou mapy ve SM, měly by prostě i v Locusu, přeinstalace by na tohle neměla mít vliv ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Kroko_CZ

#69
Tohle je dotaz na podporu Smartmaps. Já jsem teď nakupoval nové mapy ve fomrátu MPX, původní byly v MAP, nově aktivoval a po této aktivaci proběhla aktualiazce SmartMaps a vše je v pořádku.
Pokud máš k dispozici avé původní aktivační kódy, zkusil bych komplet odinstalovat a smazat z karty složku SmartMaps , zálohovat si jen složky s mapama a bodama /pokud je používáš/ , instalovat znovu a znovu aktivovat.
backup BackuP BACKUP
  •  

micska

#70
Quote from: "menion"no to je hezký, co tam kluci zase vyvádějí. Na jakou verzi jsi u SmartMaps přešel? V locusu nemá moc co viset, jakmile jdou mapy ve SM, měly by prostě i v Locusu, přeinstalace by na tohle neměla mít vliv ...

no byl to Smartmaps Navigator pro Android, verse 2.0.3, automatický upgrade na 2.0.4. Pak to neslo. Z podpory mi poslali apk 2.0.2 (2.0.3 nikde neměli) a jelo to. Ale Locus ne :(
Locus PRO 2.5.4
Finta s přidáním adresáře s mapama nefunguje (jak jsi někde psal, ani by neměla).
Bohuzel to resim z dovolené po mailu, nejjednodussí by bylo tablet vzit a zajit tam s ním, ale to ještě týden nebude možné, teď už mohu alespoň k netu, doposud jen po tlf rychlosti nulanulaprd
  •  

micska

#71
Quote from: "Kroko_CZ"Tohle je dotaz na podporu Smartmaps. Já jsem teď nakupoval nové mapy ve fomrátu MPX, původní byly v MAP, nově aktivoval a po této aktivaci proběhla aktualiazce SmartMaps a vše je v pořádku.
Pokud máš k dispozici avé původní aktivační kódy, zkusil bych komplet odinstalovat a smazat z karty složku SmartMaps , zálohovat si jen složky s mapama a bodama /pokud je používáš/ , instalovat znovu a znovu aktivovat.

no, vím, že jsem jednou tohle nějak zkoušel a moc se mi to nedařilo (nová aktivace neproběhla), takže zatím počkám
  •  

Menion

#72
no tak to je pak problém asi celkem snadný jak tak koukám http://docs.locusmap.eu/doku.php/cz:sho ... rtmaps_10k

"SmartMaps version (min): 2.0.3 " - potřebuješ novější verzi SmartMap, tahle starší ještě s Locusem nespolupracuje, bohužel
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

micska

#73
Quote from: "menion"no tak to je pak problém asi celkem snadný jak tak koukám http://docs.locusmap.eu/doku.php/cz:sho ... rtmaps_10k

"SmartMaps version (min): 2.0.3 " - potřebuješ novější verzi SmartMap, tahle starší ještě s Locusem nespolupracuje, bohužel

Tak to je ta lepší zpráva :), tedy je jista nadeje, ze to jeste pujde ;)
Takto jsem to nezkoumal,prtože z podpory z Smartmaps jsem měl toto vyjadření (asi tedy ne zcela přesné ;) ): "...nicméně i 2.0.2 by měla být s Locusem kompatibilní..."

Hezky den všem!
  •  

Menion

#74
aha tak koukám že kolegové mají špatné info a je tedy třeba verze 2.0.3 :) Nicméně ještě bych to klidně risknul a updatoval smartmaps z webu a pak aniž bych je spustil, bych spustil Locus a mělo by to šlapat. Jestli mapy fungují tak je jen třeba mít tu správnou verzi kterou ale nemusíš spouštěť. Přinejhorším si dáš zpět tu 2.0.2
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •