Smart Maps

Started by drowned, April 14, 2012, 13:01:40

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Menion

#15
krokodýle prosímtě zkus tohle ... https://dl.dropbox.com/u/8015949/Locus% ... .5.0.1.apk

je to Free test verze (funguje ale jako Pro do poloviny měsíce). Byla tam jedna zásadní bota, která by na tohle mohla mít vliv ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Kroko_CZ

#16
Jdu na to ...

Edit: Tak bohužel, to samé
Edit1: testuji dál, vymazány cache map a dat ... nepomohlo , stále stejně rozhozená grafika
backup BackuP BACKUP
  •  

micska

#17
Jo, je to tak, jak pise Kroko_CZ.Cykloturistická 40 spolehlivě, PM_10 občas.
Jsem z Prahy, nechceš se na to kouknout přímo  na mém tlf?
  •  

Menion

#18
díky micsko, podle "mapy" bydlíš kousek ode mě :), nicméně krokodýl mi psal ještě jedno důležité info, tak na to zítra kouknu a dám nějakou verzi do éteru
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

micska

#19
OK. :)
Nekdy se to vzpomatuje, pokud vyberu pak znovu mapu pomoci tlačitka Quick map - Nejbližší mapy, které se objeví v l. horním rohu, ale někdy příslušná mapa, na které se to rozpadlo, tam ani v nabídce není. Pak nepomůže nic
  •  

micska

#20
Tak, jeste jsem zjistil ještě jednu věc. Na tlf, kde Smartmaps zlobí, při každém spuštění Locusu pobíhá dialog,který vypisuje kontrolu - Initializing - Perssonal maps a následije dlouhý seznam všech mapových souborů. Na tabletu, kde offline Smartmaps funguji bez problémů, tento počáteční dialog proběhl jen při prvním spuštění Locus 2.5.0,  od té diby ne, tedy přesněji, proběhne vždycky, ale již bez seznamu všech map.
  •  

Menion

#21
tak se mi to naštěstí děje na některých místech taky, takže v další verzi to určitě bude OK
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

wlashack

#22
Já mám k SmartMaps jednu připomínku (zkušenost) na svém HTC Sensation - když používám SmartMaps v nativní aplikaci SmartMaps, načte se celá mapa naráz při spuštění programu a pak v ní můžu brousit jak chci a nic se tam dodatečně nenačítá (rozuměj - nevidím, že by se postupně doplňovaly dlaždice). V Locusu jo, navíc mám pocit, že se tak děje pokaždé jinak. Někdy je to hrozitánsky pomalé, občas se mi i načítání zasekne a mám půlku displeje prázdného a už se nic nedoloaduje, jednou se mi zase naopak stalo, že mapa běžela naprosto plynule, jako v apliakci SmartMaps.
Tož tolik podněty ode mě k "zamyšlení". :)
  •  

Menion

#23
zkus prosím další verzi co se za chvilku bude nahrávat na market ... pak to budeme řešit pokud tam tenhle problém ještě bude :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

wlashack

#24
jasan jasan! já nerejpu, jen sděluju dojmy, snad to tak bereš. já vám totiž fandím! ;)
  •  

Menion

#25
díky :) beru, neboj ... konstruktivní kritika a rejpavé sdělování dojmů je vítané ;)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

wlashack

#26
Kdybych chtěl rejpat, tak se zeptám, proč vždycky vychází Locus nejdřív na Facebooku, odkud nejde stáhnout. :)
Ale já nerejpu, tak se na to neptám a dělám, že o tom nevím...
  •  

Menion

#27
kdybych byl netykavka, tak tě odkážu na Google proč mu tak dlouho trvá, než se nová verze objeví ke stažení u lidí, když nahraná tam je už dávno :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

dvzd

#28
Třeba tam všechny aplikace sami testujou, než je pustěj mezi lidi, jestli tam nenajdou vir.  :mrgreen:
  •  

micska

#29
Jooo! Už to frčí!!! :-) Díky, díky, díky a velký obdiv!
  •