Locus začal padat na Androidu (THC Sensation)

Started by wlashack, April 03, 2012, 13:34:44

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

wlashack

Zdravím,
používám Locus Pro, jsem s ním hrozně spokojený, ale poslední cca dva týdny mi hrozně padá. Do té doby vše v pořádku, teď mi padá každou chvíli tak, že jej neustále spouštím znovu. Už jsem jej celý i komplet přeinstaloval včetně všech doplňků, ale dělá to dál. Projel jsem i SD kartu scandiskem, jestli třeba nemá vadné sektory, ale vše v pořádku. Jediné, co jsem při přeinstalaci nemazal jsou Body - kešky (používám Locus hodně pro Geocaching). Program padá jak při navádění na kešky, tak při autonavigování.
Máte někdo podobnou zkušenost anebo tip, co by mohlo pomoct? Budu rád za cokoli, co by mohlo pomoct. Díky.
  •  

Menion

#1
Zdravím,
  asi nejsi jediný. Na marketu je větší množství reportů s pády hlavně kvůli problémům s pamětí. Trošku jsem si s tím hrál a mělo by to být lepší. V pátek snad bude opět release takže tě pak poprosím aby jsi vyzkoušel novou verzi a pokud bude stále padat, pak mi rozhodně pomůže záznam z programu CatLog s pádem. V těch výpisech co se odesílají na google se toho tolik nedozvím. Díky
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

wlashack

#2
Jasan, moc díky za rychlé info a určitě dám vědět, jak se to v novém releasu chová. Držím palce a díky za skvělěj program.
  •  

wlashack

#3
Byl jsem včera otestovat novou verzi Locusu v terénu (geocaching) a bohužel mi padá dál. Mám pocit, že to padá při zapnuté funkci "Navádění" na keš. Když tu funkci zapnu, sletí to po chvíli téměř jistě. Když jsem to pak vzdal a používal jen mapu se zobrazenými keškami bez "Navádění", jelo to v kuse a za tři hodiny provozu to nespadlo ani jednou. Budu to ještě zkoušet a když něco objevím, sdělím dojmy. Ještě to otestuju jako autonavigaci, ta mi předtím taky semtam slítla, a dám vědět.
  •  

Menion

#4
prosímtě, zkus novou verzi 2.2.3 co je na marketu. Pokud bude pada tak potřebuju záznam z CatLog programu abych to opravil
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

wlashack

#5
Otestuju, jen dotaz - "záznam z CatLog programu" jsou ty *.err soubory ve složce Locus/Logs?
  •  

Hanka

#6
Dobrý den,

Cat Log je samostatný program, nainstalujte si ho, prosím, zde https://play.google.com/store/apps/deta ... son.logcat
Po instalaci tohoto programu si spusťte Locus a pracujte s ním, dokud aplikace nespadne. Poté spusťte Cat Log, kde uvidíte protokol o chybách, které se v aplikaci Locus staly. Tento protokol je možné poslat e-mailem přímo z aplikace Cat Log, jako text.
  •  

wlashack

#7
Díky, už mám staženo a nainstalováno.
  •  

wlashack

#8
Tak jsem konečně otestoval Locus na svém Sensationu, doteď vždycky dřív, než jsem někam vyjel, vždycky vyšla nová verze. :) Nicméně mi to dnes zase padalo furt, při Navádění, Navigaci a jednou i jen tak. Připojuji tři soubory z CatLogu, jen jsem to dělal tak, že CatLog běžel celou dobu spuštěný a po pádu jsem odelal jeho Log. Snad to nevadí. Všechny tři logy jsou z pádu při používání Navigace. Pomůže to?
  •  

wlashack

#9
tady ten třetí soubor, jdou dát jen dva k jedné zprávě.
  •  

wlashack

#10
Dnes jsem šel na kešky ještě jednou a zase to v jednom kuse padalo. Přikládám soubor, kde je šest reportů z LogCat.
Blbý je, že to padá tak často, že je pro mě prakticky nemožný Locus používat. Jak pro autonavigaci, tak při hledání kešek. :( Zajímavý je i to, že to někdy jede podstatně líp a jindy to je jeden pád za druhým.
  •  

Menion

#11
vypni si "Periodic updates" v nastavení (Povolit periodické aktualizace)

řeší se to tady

https://getsatisfaction.com/locus/topic ... ly_8828657
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

wlashack

#12
Díky, vypnul jsem to a otestuju co nejdřív. To by bylo skvělé, kdyby mi zas Locus šlapal!
  •  

Menion

#13
no to musí šlapat!! tedy není ještě 100% jisté že tohle způsobuje ty trable ale je to dost pravděpodobné. A pokud ne tak stejně neskončím dokud to zase nepoběží jak má ;) .. a omlouvám se za trable, tohle je opravdu nějaký systémový problém
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

wlashack

#14
Tak to vypada, ze to skutecne bylo timhle, od chvile kdy jsem tu volbu vypnul to nespadlo ani jednou. Jeste to poradne testnu v terenu, ale asi vyreseno! Moc diky.
  •