[VYŘEŠENO] locus free misto pro

Started by maarky, March 14, 2012, 01:38:43

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

maarky

Prave jsem stahnul pro verzi z marketu a pise mi to na nekolika mistech v aplikaci ze mam verzi free. Rekl bych ze je na marketu spatna APK.
  •  

Menion

#1
Ahoj Maarky,
  špatná APK rozhodně není, to mořné není. Zobrazuje se ti reklamní proužek nahoře? Zahlásilo to že máš Free verzi a jestli chceš pokračovat, musíš si koupit Pro nebo pokračovat jako Free? Nebo to prostě po chvilce (ze začátku ne) začne pracovat jen jako Free verze?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

maarky

#2
Reklamni prouzek se mi nezobrazuje. Ikona je spravna i nazev. Kdyz vlezu ale do nastaveni treba na moznost posunu stredu mapy napise to ze si musim koupit verzi pro. Restart ani reinstalace nepomohla. Do posledni aktualizace bylo vse v poradku.
  •  

dumalek

#3
Můžu potvrdit, že to mám stejně jako Maarky. Na začátku mi to napíše licence ověřena, ale v menu některé položky (třeba automatická korekce nadmoř. výšky) tváří jakože nemám zakoupenou plnou verzi a nelze je aktivovat (nabídne mi to nákup aplikace). rovněž jsem smazal data a reinstaloval, ale nepomohlo. Do minulé verze jsem to měl taky v pohodě.
  •  

Menion

#4
tak pak je možné že máte v telefonu nějakou aplikaci na obcházení reklam a crackování aplikací, která porušila některé soubory, které locus kontroluje a potřebuje. Takže pokud ano, tak jedině odinstalovat a pak přeinstalovat locus
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

maarky

#5
Nic takového v mobilu nemám :( kdysi jsem instaloval cracknutou verzi titanium backup ale to už sem koupil a používám verzi z marketu. Jinak nic.
  •  

dumalek

#6
Mně po odinstalaci Adfree a reinstalaci už jede normálně pro verze včetně všech nastavení. Díky.
  •  

Menion

#7
zrovna AdFree jsem zkoušel a to by neplechu dělat nemělo. Zajímavé. Něco je tedy evidentně špatně. Maarky, můžu ti poslat jednu verzi na otestování že by jsi mi uložil log (napíšu kdyžtak jak) abych viděl co se to u tebe děje?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

maarky

#8
Určitě můžeš.
  •  

maarky

#9
Moc se omlouvám. Problém sem vyřešil. Když jsem zkoušel ten titanium backup měl jsem nainstalovat "lucky patcher". Jelikož byl v app draweru skrytý tak jsem si nevšiml že sem to neodinstaloval.
  •  

Menion

#10
aha nevadí, už mám verzi skoro připravenou :). Třeba se ještě bude hodit. Ten luckypatcher může způsobovat trable.

No omlouvám se spíše já, tohle by mělo být ošetřené alepsoň nějakou notifikací (nějakým dialogem s informacemi), proč se tak stalo. Máte to u mě...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

dumalek

#11
Každopádně díky za vzornou podporu  :D  Skvělej program a tohle je ještě bonus navíc  ;)
  •  

maarky

#12
To bych teda řekl. Neznám žádnou aplikaci nebo program který by měl lepší podporu. Každopádně dík za skvělou aplikačku a podpořím vás tím že si koupím nějaké vektorové mapy.
  •  

Menion

#13
no tolik díků za to že vám nefungovala pro verze, to koukám :) Každopádně můžete testnout tuhle verzi, ta by měla fungovat i s tím vaším slavným lucky patcherem ... viewtopic.php?f=25&t=1693&start=20#p10604
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •