Jde využít mapy Smart Maps?

Started by wlashack, February 20, 2012, 23:57:00

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

wlashack

Zdravím, mám koupené turistické mapy Smart Maps pro celou Českou republiku. Je možné je používat i v Locusu? Díky.
  •  

Menion

#1
Zdravím,
  o tomhle se uvažuje. Prozatím to ale možné v žádném případě není. Až bude (jestli bude) bude tahle informace rozhodně na očích :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

wlashack

#2
To by bylo super! Díky za info.
  •  

RoSi

#3
Prijal by som tiez tuto moznost, kedze Smart Maps nieje az tak kvalitny ako Locus.
  •  

Menion

#4
vyčkej času RoSi. Jak jsem psal, uvažujeme o tom. Porzatím je od včerejší verze dostupná Online varianta
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

jennadotaz

#5
Můžu mít pár otázek?

Proč stahování=zobrazování dlaždic smartmaps jede tak pomalu oproti např. Shocartu?
Proč jsou ještě tyhle smartmaps, když jsou tur./cyklo mapy na mapy.cz, které jsou mnohem hezčí a praktičtější, když - pokud se nepletu - je to stejná firma?
Proč nejdou cachovat smartmaps, když mnohem hezčí shocart jdou cachovat?

Díky
  •  

Menion

#6
jednoduché odpovědi

1. pomalu? je to otázka serveru ze kterého jsou mapy tahané, nikoliv locusu
2. protože Mapy.cz využívají stejná data ale dávají jim jiný vzhled. Firma PlanStudio která mi umožnila zobrazování jejich dat, poskytuje pro Locus tato data, tedy stejná jako pro aplikaci SmartMaps
3. :) myslím že vůbec možnost zobrazení zdarma je více než dobrá. Možnosti které lze s mapami dělat (kešování, stahování atd) závisí na poskytovateli map
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •