Geocaching Live nenačte PQ

Started by micska, February 02, 2012, 07:52:04

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

micska

Ahoj, diky za uzasnou aplikaci!!!
Mam problem s funkci Geocaching Live, ale nevim, jestli neni chyba na me strane, protoze prace s FieldNotes funguje bezchybne. Ale pri pokusu o stazeni PQ aplikace zahlasi, ze zadne PQ nenasla (doslova "Zadne Pocket Query ke stazeni") ačkoli na strankach GC tam je nejmene jedno PQ pripravene ke stazeni. Delam neco spatne nebo to zlobi? Diky
  •  

Menion

#1
ahoj,
  problém už je reportovaný tady http://getsatisfaction.com/locus/topics ... cket_query

  psal jsem groundspeaku ale bez odezvy. Jak jsem ale pozanemal níže, mělo by stačit odhlásit se a zase přihlásit
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

micska

#2
Diky, takto to funguje, i kdyz to prihlaseni je docela obtízne :-( tentokrate napotreti.
To tema jsem nejak vcera, kdyz jsme to hledal, prehledl, omlouvam se za nadbytecny dotaz
  •  

Menion

#3
v pohode, omluva netřeba ... no přihlášení je pomocí metody OAuth. Komplikovanější než jen zadat jméno a heslo je, ale zase je bezpečnější. Já jako autor aplikace nemám vůbec přístup k tvému jménu či heslu, jen dostanu jakýsi text který používám pro dotazy na jejich server a který idenfikuje přihlášeného uživatele. Z hlediska bezpečnosti ideální.

No hlavně že se teda povedlo. Snad to opraví, lumpové ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •