Head-up display

Started by maarky, January 17, 2012, 11:13:04

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

maarky

Vím že bych tohle měl psát do wishlistu, ale angličtina není moje silná stránka. Locus používám už od doby co byl jen free a hned první den co byla verze pro sem kupoval. Používám to pro turistiku a geocaching ale taky v autě. I když mi v programu skoro nic nechybí (když pokaždé když Menion něco přidá tak uznám že to tam chybělo :D ) rád bych v programu viděl jednu fičurku. Chtěl bych si dát mobil za sklo v autě a na displeji by byla zrcadlově obrácená zobrazená rychlost. Pak bych viděl rychlost a nemusel spouštět oči z cesty. Možná by tam mohl být i azimut a náklon auta. Tuším že to nebude až zas tak moc těžký a že by se to dalo zvládnout i přes funkci ,,Moje obrazovka". Kdyby to někdo dokázal byl bych mu neskonale vděčný a myslím že ne jen já.
  •  

Docent

#1
Zkus Ulysse Speedometer...
  •  

maarky

#2
já vím ale já bych chtěl mít vše v jedné aplikaci ;)
  •  

Docent

#3
Dávat tohle do navigace určené primárně na turistiku mně jako chytrý nápad nepřijde... To už by tam mohl být konvertor měn, kalkulačka...
  •  

Menion

#4
jo kalukalčka vidíš, tu jsem chtěl přidat :) ... ne dělám si srandu. Maarky, tohle je opravdu funkčnost kterou osobně dlat nebudu ale jak jsi psal ... tohle snad půjde zvládnout přes vlastní obrazovky i když zatím nejde. Pokud trošku vládneš angličtinou tak prosím dej tenhle nápad sem http://getsatisfaction.com/locus. Mám teď trošku jiné priority ale Custom screeny čeká hodně práce (alespoň to mám v plánu) takže pak by mohlo jít i tohle
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •