Chybové hlášení při aktivaci Locusu a mapách z MOBACu.

Started by merapi, January 07, 2012, 16:37:29

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

merapi

Přeji pěkný den.

Po trvdém resetu na tovární nastavení jsem znovu nahrál Locus Pro, vymazal z karty adresář s Locus (mapy a pod.) a Locus instaloval.
Pro offline mapy používám Mobac v. 1.9 beta 1 a používám Google maps a Google Earth.
Výstup je pro Trekbuddy TAR.
Po uložení setřesu všechny TARy do jednoho adresáře - takže obsahuje cr.tar, mapa1.tar, mapa2.tar ...
Mapy kopíruju z PC do adresáře locus / mapy na kartě.
Při spuštění Locusu se tento aktivuje a vyhodí chybovou hlášku "Problém se souborem (cesta) cr.tar"
Dělá to i u map vytvořených před delším časem a chodících bez problémů a nyní znovu nahraných.
Nicméně se k mapě v Locusu dostanu, když ji zakliknu k zobrazení, vyhodí to opět hlášku, ale mapu to načte a je funkční.
Co to může být? Mám to ignorovat?

Děkuji všem
  •  

Menion

zdravím,
  už jsem odpovídal na android fóru. Divím se že to dříve fungovalo, každopádně ta mapa cr.tar není žádná mapa. Když se podíváš dovnitř, obsahuje pouze konfigurační soubory všech ostatních map. Takže tenhle soubor smazat a ponechat tam opravdu jen zbylé 1x.tar mapy ... pak locus celý balík načte protože každá dílčí *.tar mapa už snad bude v pořádku
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

merapi

No jo, je to, jak píšeš. Ten postup s cr.tar jsem si ale nevymyslel, byl někde v postupu. Každopádně velký dík.
  •