Velikost kategorie s body

Started by amfet, January 05, 2012, 10:27:52

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

amfet

Zdravím,
chtěl jsem se zeptat na maximalni velikost jedne kategorie s body (jak pocet bodu tak samotna velikost souboru *.sqll ve slozce Locus/data/. Ptám se proto, že se mi objevila nasledujici chyba. vsechny stazene body aplikaci Geocaching4Locus si nahravam do jedne kategorie. ta v tuto chvili obsahuje 2094 bodu a soubor .sqll ma velikost 14,61 MB. V případě že si stáhnu další body aplikace spadne, kategoie se v seznamu neobjevi. ve slozce data je novy soubor s priponou .sqll-journal, ten kdyz smazu nebo premistim je kategorie opet v Locusu videt a muzu s ni pracovat. jestli ale obsahuje vsechny nove pridavane body nevim (nektere se totiz prepisovali).
Pravdepodobne by to vyresila nova kategorie a dalsi body pridavat tam, rad bych ale vsechny kese mel pekne po hromade v jednom
diky za odpoved
  •  

Menion

#1
ahoj,
  prosímtě, velikost není nijak omezená. Ale u sebe na SGS2 jsem měl na test i 10 000 bodů a i když trošku pomaleji ale jelo to. To že ti aplikace spadne je samozřejmě špatně a pomůžeš mi to opravit když mi pošleš nějaký log s pádem ... http://www.youtube.com/watch?v=RcOnjI6p ... zaBX8hrIVU
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

amfet

#2
ok, jak budu doma na netu (nekdy k veceru) stahnu si catlog, zkusim znova stahnout body a uvidim co to udela.
  •  

cz_bew

#3
Osobne jsem zkousel naimportovat cca 7500 bodu do jedne kategorie (resp. bylo to 7500 kesi + jejich waypointy) a zcela bez problemu.
  •