po spusteni addonu MapTweak zmizela mapa

Started by Wota, December 28, 2011, 17:07:32

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Wota

po pokusném spusteni addonu MapTweak mi zmizela mapa, bohužel neznám její název - jedná se o podrobnou mapu ze základní sady Locusu, kde byly staré cesty. Používám ji při turistice, je v ní více polních a lesních cest než na mapách Shocartu.
MapTweak mi přidal mapy, které nepotřebuji, a tahle užitečná mapa zmizela - neznáte prosím její název? Nevíte, jak vrátit stav Locusu před instalací MapTweak? nebo jak doinstalovat tuhle starou mapu? Je součástí sady 4 map, jedna z nich je satelitní.
  •  

Wota

#1
v seznamu online map byla umístěna hned nad Shocartem, teď po MapTweaku je tam OSM, ale ta to není. Hledaná mapa má nevýraznou barevnost, les světle zelený, polní cesty čárkovaně světle šedě, obce světle šedooranžové, s poměrně přesně vykreslenými jednotlivými domy. Hlavní silnice světle růžové, vedlejší žluté. Tuším, že to byla nějaká amercká mapa, podle názvu.
  •  

Wota

#2
Občanská vybavenost a firemní objekty výrazně fialové, kostely jasně žluté (mám část offline, bohužel tam žádný název není).
Předem děkuji za radu i za info...
  •  

Menion

#3
woto, nejsem autorem mapTweaku ani nevím co tam je za mapy, ale pokud jsi si přidával do locusu nějaké mapy ručně, tak to musíš teď udělat zase stejně jako dříve
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Wota

#4
Já si právě myslím, že ty mapy byly součástí základní sady Locusu (mám pocit, že jsem žádné mapy nepřidával). Je to jediná mapa, která je podrobnější než Shocart, a teď nevím, která to byla :o)
  •  

Menion

#5
s tím ti osobně neporadím, map tweak nemůže přemazat žádnou mapu která je v locusu ode mě. Musel jsi ji teda mít ručně nadefinovanou pomocí providers.xml souboru.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Wota

#6
Je to tahle mapa - má nápadnou nestandardní barevnost, tak snad ji někdo pozná?
  •  

Menion

#7
hmm o vypadá na ArcGIS mapu, ta už je ale odebraná delší dobu ... info zde http://www.locusmap.eu/version-1-14-4
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Wota

#8
Ano, tak je to skutečně ArcGIS, Topografická podkladová mapa České republiky. Výrazně kvalitnější mapa než mapy Shocartu. V mapách Shocartu je asi 20% skutečných lesních cest oproti 90% skutečných lesních cest v mapě ArcGIS. Taková je realita na Berounsku a v Českosaském Švýcarsku. Podle ArcGISu se dá velmi dobře chodit v odlehlých lesích bez turistického značení (pusté oblasti na okraji Českého Švýcarska nebo Brdy). Takže já se za ArcGIS přimlouvám, aplikace ESRI sice funguje, ale offline mapa v Locusu by byla mnohem lepší... Při turistice to vidím na střídání Shocartu a ArcGISu.
  •  

pawe

#9
Mám problém s použitím ,,addon Map Tweak". Po spuštění se automaticky nahraje web Paypalu a dál se nemohu dostat. Poradí mě někdo? Vše jsem několikrát vymazal odinstaloval  a stále mě to přepíná na placení,přitom v marketu je to zadarmo.Nainstalováno mám poslední Pro Locus. :cry:
Samsung Galaxy S 16 GB
  •  

Menion

#10
no pokud más problémy s addonem který není z mé dílny, v tomhle případě navíc addonem který ani nepodporuju, tak se pravděpodobně (pokud neporadí někdo z uživatelů) budeš muset obrátit přímo na výrobce.
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

pawe

#11
Tak to se omlouvám .Žil jsem v domnění,že Lucus app. jsou tvoje.. :cry:
Samsung Galaxy S 16 GB
  •  

Menion

#12
no to se nic neděje :). Locus Pro/Free, addony Vector maps, Contact a AR jsou moje ale zbytek (už cca 10 addonů) dělají různí lidé takže pokud je to chyba vysloveně v tom addonu tak je potřeba kontaktovat konkrétního autora
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •