Rozsirena realita

Started by dlazdic, October 22, 2011, 15:47:01

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dlazdic

Zdravím, nějak se mi nedaří zprovoznit rozšířenou realitu v Locusu.
Nejdříve jsem zkoušel zapnout rozšířenou realitu, když jsem měl vybráno velké množství bodů- v tomto případě keší.
Poté jsem vybral pouze několik ručně vytvořených bodů, ale výsledek je pořád stejný - vidím je na modelu vlevo dole (2 bílé čtverečky jdou vidět sice špatně, ale jsou tam), ale v obrazu z kamery telefonu pořád nic. Přikládám screen, i když na něm není vidět obraz z kamery - v aplikaci jej samozřejmě vidím.
Napadá mě, jestli to nemůže nějak souviset s tím, že po spuštění rozšířené reality se mi napíše GPS vypnuta - myslím ale, že to je v pořádku.
(Zkoušeno jak v aplikaci Locus Free, tak i v Locus Pro)
Děkuji za kteroukoliv radu
  •  

paavo

#1
aj ja mam tento isty problem na Locus PRO 1.14.2 a mojej Xperii NEO  :(
Skusal som to aj pod stock aj pod cyanogenmod rom.
  •  

martinmail

#2
Tak toto je přesně i můj problém na Xperii Arc. Nevím, možná to souvisí se sensory nebo snad verze androidu? Někdo ale napsal, že na HTC to jde... Zkusil jsem funkci na Xperii s Androidem 2.3. a tam funguje bezvadně. Velká škoda.
  •  

trickys

#3
Ahoj, tak já se taky přidávám za Sony Ericsson, že AR nefunguje tak, jak by měla. Hodil jsem sem další foto a jak je vidět, tak dole to kolečko je jen svislá čára s body, ale na obrazovce se žádné AR nikdy nezobrazilo. Díky za vyřešení tohoto problému, rád bych jej taky používal tak, jak byl záměr zamýšlen, příjde mi to supr :).

 Jinak pro Mentiona, aplikace 5/5, gratuluju, je skvělá :).

Verze Android: 2.3.4
Model: Sony Ericsson MT15i (Neo)
  •  

Menion

#4
to jsem z toho jelen ...

nakonec jsem si sehnal výhodně Xperii X8 abych mohl opravit AR, a na nějaké další věci a zkouším verzi AR co jsem uvolnil do éteru jako LGPL a prostě mi to funguje. Dělal jsem tam nějaké změny než jsem to pustil ven ale nečekal jsem že ovlivní výsledek. Můžete mi to někdo z vás komu to nefungovalo zkusit? Díky
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Madagio

#5
Ahoj,
stáhl jsem tady vystavenou verzi 0.4a a po instalaci ji vidím jako 0.3 a bohužel nefunguje to, mám to úplně stejné jako trickys o jeden post výše.
Kdybych mohl nějak pomoci, rád to udělám.

Já mám Sony Ericsson Xperia NEO V (MT11i), Android 2.3.4, FW 4.0.2.A.0.62

Koupil jsem Locus Pro a je to nejlepší aplikace, co znám, díky moc :)

Madagio
  •  

dvzd

#6
Co to má jako umět ta funkce "rozšířená realita"? Jsem nějak nepochopil, k čemu to vůbec slouží.
  •  

dlazdic

#7
2 Menion:
Zkoušeno na Xperia Active - bohužel stále nefunkční :-(
Pokud by bylo možno jakkoli pomoci, jsem k dispozici  ;-)
  •  

Madagio

#8
Včera jsem upgradoval svoji Xperii Neo na Android 4, fw 4.1.A.0.562, Locus zdá se chodí v pohodě, rozšířená realita bohužel stále ne.
  •  

martinmail

#9
Mám Xperii Arc S, zde AR je nefunkční, ale na starších modelech Sony Ericssonů je v pořádku, na zmiňované X8 běhá v pohodě, zde jsem to zkoušel. Možná je to Androidem 2.3 (či co tam je) nebo že foťák nemá ostření focus?
  •  

Mavi

#10
Bohužel mám stejný problém na ZTE Blade s androidem 2.3.7, body jsou vidět na radaru dole napravo, ale vůbec se nezobrazují na obrazu z kamery.
  •  

Menion

#11
omlouvám se Mavi i ostatní ale ten AR zlobí jen na některých telefonech a bohužel nemám moc sil se tím hrabat. Chvilku jsem si s tím hrál ale chvilka na tohle nestačí. Rozhodně se add-onu nevzdávám a eviduju že není v pořádku ale nemůžu slíbit brzkou opravu
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •