Intent na GC kód nevidí GC appku

Started by ormoru, October 12, 2011, 18:51:55

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ormoru

Ahoj, když kliknu na aktivní GC kód, zobrazí se mi menu s výběrem, kterou aplikaci použít. Ve výběru jsou internetové prohlížeče a c:geo. Originální GC appka ale nikoliv.
Když kliknu v mailu na odkaz http://coord.info/ tak v menu orginální appka je.
Jarda
  •  

Menion

#1
aha, takže orig appka chytá jen volání na coord.info ... no jo to je jim podobné, díky doplním
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

ormoru

#2
V posledni verzi jeste nefunguje.
  •  

Menion

#3
jo koukal jsem na to a je tam problém s podporou pro další geocaching systémy. Locus už tak nějak podporuje jeden litevský a opencaching a kdybych vždy volal url s coord.info, tak ybch tím "přemazal" volání na ty další systémy ... tak zatím nevím jak to vyřešit. Asi nijak ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

ormoru

#4
Litevci používají něco vlastního ? Chjo. Co udělat druhý odkaz "Coord" / "GC", který by posílal tedy coord.info?
  •  

Menion

#5
no co zkusit napsat groundspeaku jestli by nepřidali do jejich appky těch asi chybějících deset řádek kódu?
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

ormoru

#6
Co bych jim měl napsat ? :)
  •  

Menion

#7
stačí napsat že jejich aplikace zachytává korektně volání na coord.info ale už ne přímo na keš přes http://www.geocaching.com/atd...

podívej jak jsem psal, tohle u sebe jednoduše neopravím právě kvůli tomu, že nepodporuju jen ofiko geocaching od groudspeaku, takže pokud ti to za to stojí tak jim zkus napsat co ti nefunguje a třeba to dodělají
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

ormoru

#8
Tak si myslím, že to celé pořešilo nové API, které vrací i GC kód keše :) Malý hack, který volá coord.info :) Já jsem Ti psal, že přijdou nápady :)
  •