Field Notes

Started by psuk, October 08, 2011, 23:15:27

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

psuk

Ahoj, nemohl by se soubor s Field Notes ukladat do zvlastni slozky?  bud pevne danou, nebo uzivatelsky nastavitelnou. Jde mi o synchronizaci s dropboxem, takhle musim sychnronizovat celou slozku Locus, coz je zbytecne mnoho souboru. A nebo primo do Locusu implementovat autoamaticky export do dropboxu ci idealne na geocaching.com ;)
  •  

Menion

#1
no akorát se na geocaching.com testuje upload field notes přímo na jejich server takže jestli máš Locus Pro a jde ti hlavně o ten upload tak by to asi řešilo co potřebuješ ne? ... jo teď jsem dočetl teprve tvojí druhou větu :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Tequila

#2
Automatický export na GC server by se opravdu hodil  :roll:
Alespoň by nebylo třeba po keškování zasednout k počítači a vytvořené logy nahrávat manuálně.
  •  

psuk

#3
Quote from: "menion"no akorát se na geocaching.com testuje upload field notes přímo na jejich server takže jestli máš Locus Pro a jde ti hlavně o ten upload tak by to asi řešilo co potřebuješ ne? ... jo teď jsem dočetl teprve tvojí druhou větu :)
mam Pro, ale nevim v cem konkretne mi pomuze? Ted to resim pomoci Dropsyncu, ktery mi soubor automaticky prenese do PC a pak na geocaching.com jenom manualne uploadnu soubor s field notes. V tomto by mi pomohlo, kdyby ten soubor byl ve zvlastnim adresari a nemusel jsem syncovat cely adresar Locus.
Imho by ale melo jit vytvorit to, aby se jednim tlacitkem ten soubor uploadnul primo na geocaching.com, pokud bychom do Locusu vyplnili prihlasovaci udaje.
  •  

Menion

#4
jo to se teď testuje, spustí se funkce Geocaching Live kde bud tlačítko "upload field notes" a to udělá jak říká, vše přenese na gc.com, takže vyčkejte chvilku, čeká se na schválení
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

psuk

#5
Quote from: "menion"jo to se teď testuje, spustí se funkce Geocaching Live kde bud tlačítko "upload field notes" a to udělá jak říká, vše přenese na gc.com, takže vyčkejte chvilku, čeká se na schválení

nezapomelo se na to? :)
  •  

Menion

#6
nezapomělo, gc.com zo zdržuje ... to bude na dlouho
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •